Skocz do zawartości

Bitwa 3D:Małe jest piękne ::Final::Koniec::


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, ja również postanwiłęm sie przyłączyć do bitwy.Miałem 2 koncepty ale ostatecznie wybrałem jeden poświecony wlace owadów, a dokladnie pisząc, scenka ma być poświęcona walce mrówek kontra latającemu owadowi. Zatem nie zostaje mi nic innego jak zaczać prace nad modelami. Pozdrawiam wsztstkich i życze powodzenia.:)

 

------EDIT-----------------------------------------------------------------

Witam, nie będe się rozpisywał co do pracy, bo tu trudno raczej pomylić się z interpretacją. Obrazek przedstawia mrówke :D.Podkreślam równeż fakt, iż jest to już praca finałowa. Życzę wszystkim powodzenia i ukończenia swoich własnych prac na czas. Pozdrawiam.

 

HI. I put some words about my work. This picture isn't hard to interpretation. You can see there an ant. This is the final image, which color was corrected in ps to receive black and white effect. Thanks all for comments.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, chcialme sie zabrac za robienie, bumpa, w ZBrush'u, ale napotkalem problem, otoz zdjolem uv modelu, i eksportowalem w formacie obj, z zanaczana opcja polygone, i wywala mi cos takiego.(Obrazek)Zrobilem uv chceck i wlasnie tka kaszanke mi robi, mimo tego ze w maxie wyglada to poprawnie.Juz niewiem jkai moze byc problem, wiec jesli ktos wie to licze na wasza pomoc w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, udalo mi sie wkoncu wydusic teksturki.Co do materialu ponizej sa 3 rendery z rozntmi szaderami.I takie pytanko Ktory ladniejszy?Pozdrawiam:D

 

najladniejszy to bylby kompozyt z pierwszego i trzeciego ;) - bo pierwszy ma lepszy diffuse a trzeci spec! Ale jakbym miala wybrac jeden to trzeci [tyle tylko, ze wyglada jakby miala zarowke w srodku;)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piach mi sie bardzo podoba - natomiast kamienie nadal wygladaja jakby tam zadnych tekstur nie bylo :) zroznicuj ich kolory - mimo, ze to ten sam 'gatunek' kamienia to nigdy dwa nie beda identyczne... poza tym ambient occlusion by sie bardzo przydalo bo kamienie wygladaja jakby wisialy w powietrzu...

 

hmm co dodac? moze gdzies jeszcze jakas z tych galazek co tam na boku lezy... szczerze mowiac trudno powiedziec bez pojecia gdzie te mrowki dokladnie beda i ile ich bedzie :)

 

idzie swietnie, tak trzymac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności