Skocz do zawartości

[Architektura wnętrz] Pub #1


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj Marcinie:) Mi sie podoba ogolny nastroj wnetrza..nazwalbym to..romantysz - fantastysz;) Przycmione swiatlo dziala specyficznie. Wadzi zas korytarzowy uklad...raczel wolalbym naprzemienny rozstaw stolików...jakos wiecej widac itp..ot czysta samcza checi kontroli przestrzeni. Jakos to bardziej przemawia do mnie z racji poczucia jednosci w całym lokalu. W tym jaki pokazales...kazdy stolik..to inna historia...jesli tak miało byc to ok, udało sie. Osobiscie zlamal bym to;) Wizki standardowo na miłym dla gał poziomie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadzio - fachowcem to ja raczej nie jestem :) długie i ciemne bo takie były założenia koncepcji. I tak projekt raczej nie możliwy do zrealizowania, ktoś już mnie sprowadził na ziemię ;] (jeden fotel - 10k zł, co przy 40-50 miejscach daje niezłą sumę, nawet gdy przy hurtowym zamówieniu cena napewno spadła by)

 

jasiek311, RA - Parawany raczej nie, nawet nie uzasadniając. Nie mogę sobie tego nawet wyobrazić :)

 

Pinero - To concept, raczej bez założeń. Wykładzina była już zaplanowana we wstępnej fazie tego projektu ale zdawałem sobie sprawę z zastosowania jej w tego typu pomieszczeniu. Hotelowy pub ;] może być, hehe.

 

Kome - stare też mi się podobały, ale jak przeszło do materiałów to się zawiesiłem i wszystko zaczęło się mieszać niesamowicie.

 

poprzednie concepty:

 

95943444oa4.th.jpg84920236sg8.th.jpg19852485mt1.th.jpg90320047ag9.th.jpg39911727pb6.th.jpg39559864ce3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności