Skocz do zawartości

Bitwa 2D : motyl


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

styl masz całkiem jak Matt Dixon

chyba usunęłabym statki z nieba, bo za dużo tego wszystkiego

te trzy rury z tyłu, nie wiadomo za bardzo czy należą do robota czy do tła, jeśli do robota to powinny cień na nim robić, jeśli do tła to zrób to odrobinę bledsze.

całość sprawia bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wiem ze motylek to bardzo wazna czesc pracy, ale akcentujesz go zbyt nachalnie. wszystko masz w czerwieniach i oranzach a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy jebut niebieski motylek. powinienes w niektorych miejscach dac lekkie nawiazanie do tego niebieskiego, niech oko wedrujac po obrazie znajdzie sobie logiczna droge, ktora tlumaczyla by uzycie tak wyraznego kontrastu.

 

poza tym jest takie zjawisko jak bezposrednie oddzialywanie na siebie kolorow. przy takim ostrym kontrascie reka, na ktorej siedzi motylek, na pewno powinna zalapac cos z tego niebieskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moris - człoweku po całej linii pojechałeś niektórymi tekstami... zwłaszcza, że Mruk nigdzie takich stwierdzeń napewno nie napisał... zrobiła to conajmniej jedna osoba, którą Mruk upomniał... Sadzisz mu takie texty:"choc jestes raczkujacy jesli chodzi o pewna dojrzalosc oka." podczas gdy Mruk ma naprawde świetnego skilla jeśli chodzi o ołówek...

Napisałbym jeszcze pare rzeczy... ale nie wszystko co mógłbym napisać mogłoby być w dobrym tonie, którego niestety Ci zabrakło... ogólnie szkoda słów.

 

Edit:

Moris - nawet jeśli miało być to do kogo innego - lepiej odpuść ludziom i im tego niewypominaj ... co bardziej pojętnym wystarczy sam fakt jak się zachowują/co piszą itd. żeby stwierczić, że marny z nich "materiał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko pozwolilem sobie uzyc tych samych slow i zaadresowac je tym razem dobrze.Mam nadzieje ze nie bola cie teraz az tak Marduk.A do Mruka mam szacuneczek i przypominam sobie ze komentowalem pozytywnie twoje prace .To byla pomylka.Mam ochote Ci piwko postawic za ta gafe ,ale jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie wiem o edycji ,ale sprawa i tak jest widoczna mpoprzez odpowiedzi na moj post.Marduk napisal doslownie sekunde pomnie.Chcialem zeby sprawa byla widoczna.Maestro .Fajne rogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności