Skocz do zawartości

gg - przeciazenie?


drem

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

czesto zdarza mi sie tak ze siedzac na gg nie dochodza mi wogule wiadomosci lub przychodza z duzym opuznieniem:| czyzby to bylo przeciazenie serwer czy moze po prostu mam cos zle ?

co musze zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

działanie gg jest bardzo skomplikowane. twoje serwer>2serwer>gg qmpla(qmpelki). Przynajmniej gdzieś o tym czytałem. To przyczyna opóźnienia.

A ostatnio gg coś ma z serverami

Mi sie też zdarzało że wiadomości nie dochodziły. Teraz używam AQQ z obsługą gg. Jak jeden kolo(tylko jeden kontakt mi tak nie działa,ale tylko z sieci gg) do mnie pisze to wyskakuje mipuste okienko, a jak ja wysyłam to pisze że nie jestem połączony,a wiadomość i tak dochodzi:?

 

Sieć AQQ jest w pełni P2P i ma dodatkowe funkcje:D np. wycinanie wycików(obrazek wycięty z monitora).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gg to nie cale zycie, czas wyjsc na swieze powietrze normalnie pogadac ze znajomymi :) psujecie sobie relacje towarzyskie tym calym gg

 

a co do bledow gg, to bardzo milo mnie przywital blad "wprowadziles zle haslo" sam z siebie jakis tydzien temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do bledow gg, to bardzo milo mnie przywital blad "wprowadziles zle haslo" sam z siebie jakis tydzien temu :)

 

Takie coś miałem już z 4 razy. Niestety nie zadziałało przypomnienie hasła na maila, ani nic :/

 

Aby nie stracić nr należy napisać maila do gg z opisaniem sytuacji, numerem IP oraz data ostatniego logowania i przybliżoną data założenia numeru (:P). Po takim mejlu, gg odpisuje podając nowe hasło jednorazowe, wchodzimy na gg zmieniamy hasło i juz wszystko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaGuu: to nie o to chodzi. Zawal chyba kazdy mial wtedy. Ja tymbardziej nie mam firewalla a niektore osoby znaja moje gg, wiec myslalem ze to psikus. Szybko export listy i chcialem zalozyc nowe konto. lecz niestety nowego numeru nie udaje mi sie zalozyc od czerwca. Mysle sobie: w koncu czas na zycie, a nie tylko gg;p

 

Na szczescie zaraz dostalem wiadomosc od kolezanki ze jej tez padlo i w sumie po godzinie wszystko do normy wrocilo.

 

GG ma bledy i tyle. Czy to wazne skoro wszyscy tego uzywaja? To tak jakby skarzyc sie na windows ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam uzywanie konnekta, który ma dobra obsluge protokolu gg. Natomiast nie polecam mirandy do ktorej sie zrazilem, czasami trzeba czekac pare sekund az wiadomosc pojdzie, nawet gdy z serwerami jest wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy -- no tak, no tak... zgadzam sie z toba ale sam przyznasz ze z gg zycie jest latwiejsze:) cos na wzor komorki;) nie bede jechal pare godz. do jakiejs osoby (chociazby to bylo 10min) po to aby pogadac sobie 5min;)

 

PS: na gg osoby sie bardziej otwieraja:] (no ale nie mozna pomijac tez konsekwencji jakimi sa wlamania i virusy) ale pamietaj ze nikt ci nie zmieni hasla glownego (chyba ze sie wlamie na glowny serwer) bo z tego co pisales (i inni pisali) to chodzilo wam o problem z glownym haslem ktore jest ustalane przy rejestracji;)

nie wiem czy glowne haslo jest przechowywane gdzies na naszym komputerze :| bo bez tego raczej go nie zlamiesz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę namawiał was na multibusy.

Tylko zasugeruję tlena. używam od 3 czy 4 lat (praktycznie od początku istnienia) I jestem zadowolony. Bez gadzetów i innych nieporecznych rzeczy z dużą możliwością rozwoju poprzez pluginy.

 

Nie traktujcie tego jako spoiler ;) śpiący jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO! a ja sobie sprawilem aqq bardzo wygodny kamunikator;) mysle ze o 100x lepszy od gg;) moze ktos uzywa?

ps. nadal mi czest wiadomosci nie dochodza ale nie wiem czy to nie przez osobe z ktora rozmawiam bo najczesciej sa to osoby posiadajace nowa wersje gg;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności