Skocz do zawartości

Reel: Nemrod Demoreel 2006


Nemrod

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zapraszam do obejzenia mojego demo, ktore wreszcie udalo mi sie poskladac.To zrzutka samych animacji postaci - w 95% moje sa tylko i wylacznie animacje, modele rigi itp dostawalem gotowe. Wszystko powstalo przed i w 2006 roku, z 2007 nie ma nic - bedzie w nastepnym demo ;) Oczywiscie konstruktywna krytyka mile widziana

 

http://www.characteranims.com/demoreel.html

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietny reel !

 

hmm troche chyba zabraklo pokazania szkieletow (przynajmniej dla mnie) ale rozumiem ze to animation :)

 

najbardziej mi sie spodobała z alienem jak go przygniotlo i tylko łapka ruszyl hehe

 

szkoda tylko ze pokazales wszystko to co mozna bylo obejzec na stronie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny reel !

szkoda tylko ze pokazales wszystko to co mozna bylo obejzec na stronie :(

 

No nie do konca... ponad polowa materialu z reela nie byla jeszcze publikowana u mnie na stronie wogole :)

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncu przy pocalunku moglby kolesiowi bryknac maly i przesunac panne odrobine w bok;)

 

Naprawde rzeski reel...najciekawszy jaki widzialem chyba wsrod polskich animatorow:)...tzn. jakoscio bardzo fajny i roznorodny.

Jedynie zolnierze odstaja od reszty, bo sa sztuczni w wiekszosci ruchow, poza tym cacy:)

 

btw koles gadajacy przez telefon trzesie sie jakby byl mocno naszturchany koksem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice :) alien super!

kocie ruchy tak samo ale najlepiej ci wyszły w momencie wskoku lub wyskoku. kładzenie się trochę mniej ale i tak extra.

 

soldier... przewrót na ziemi był najlepszy. najgorzej wypadł moment powłóczenia nogą. jakoś kojarzy mi się to bardziej: mam coś ciężkiego na prawym bucie :]

 

reel fajny i faktycznie brakuje trochę szkieletów :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nice :) alien super!

... w momencie wskoku lub wyskoku. kładzenie się trochę mniej...

 

soldier... [...] najgorzej wypadł moment powłóczenia nogą. jakoś kojarzy mi się to bardziej: mam coś ciężkiego na prawym bucie :]

 

To są jedyne błędy które bardziej się rzucały w oczy.

Całościowo reel jest bardzo ładny i jestem pod wrażeniem umiejętności.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze :)

Zwierzeta - czego mozecie nie wiedziec - z zalozenia byly _mlode_. Tzn mialy przedstawiac lwiatka i gepardziatka a nie wielkie i ciezkie dorosle osobniki. Stad jest w nich taka bardziej beztroska niz dzika krwiozerczosc ;) ("wskrabywanie sie" na pien drzewa itp) Ale bez skali porownawczej nie zawsze to widac. Szkieletow nie pokazywalem, bo nie bylo czym sie chwalic - pracowalem na gotowych rigach (glownie CS i CAT) i chodzilo mi raczej o animacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

a mi sie wszystko podobało! great job man! gratki

mam pytanko, tą reklamę parkietów to ty robiłeś? nie wiem więc pytam ;-)))

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, tą reklamę parkietów to ty robiłeś?

 

Tak. Calosc CG jest moja. Wszystko poza kreceniem materialu filmowego :) Oczywiscie mowa o reklamie z trzema dzieciolami, poprzednie wersje to niestety nie moje dzielo.

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności