Skocz do zawartości

Postać 3D: Skrzat pospolity


czarodziej3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za miłe komentarze.

Nie sposób się z wami nie zgodzić ale widzę że nie rozumieliście tego że to postać rysunkowa. Skrzaty nie istnieją (przynajmniej z tego co mi wiadomo) więc trochę dziwi mnie że oceniacie to jak istniejącą postać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i skrzaty nieistnieja ;) ale mimiki twarzy lezy wedlug mnie definitywnie, wiadomo ze mozna poscic wodze fantazji bo to skrzat i kazdy go sobie wyobraza na swoj sposob ale kosci policzkowe :) zdecydowanie niepasuja wyglada jakby mu ktos do geby zasadzil deske ktora go od wewnatrz rozpiera :D. Poza tym szczegolikiem bardzo mi sie podoba reszta , stworzyles fajny klimacik ale prosze zmien cos z jego fejsem bo to nienaturalnie wyglada jesli w stosunku do tej fikcyjnej postaci moge uzyc slowa "naturalny". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i skrzaty nieistnieja ;) ale mimiki twarzy lezy wedlug mnie definitywnie, wiadomo ze mozna poscic wodze fantazji bo to skrzat i kazdy go sobie wyobraza na swoj sposob ale kosci policzkowe :) zdecydowanie niepasuja wyglada jakby mu ktos do geby zasadzil deske ktora go od wewnatrz rozpiera :D. Poza tym szczegolikiem bardzo mi sie podoba reszta , stworzyles fajny klimacik ale prosze zmien cos z jego fejsem bo to nienaturalnie wyglada jesli w stosunku do tej fikcyjnej postaci moge uzyc slowa "naturalny". Pozdrawiam.

zgadzam sie w 100% :)

 

skrzaty maja takie usmiechy racja ale napewno te usmiechy sa tak "wgrane" w postac ze wyglada to naturalnie a nie jak u ciebie jakby ktos sie nad nim pastwil/torturowal i mu perfidnie rozszerzyl usmiech :) ja bym nad tym popracowal a efekt bedzie bardzo przekonujacy :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracy ciąg dalszy. Zabrałem się za rendering i postprodukcje kapelusza - mi się bardzo podoba. Hmm mógłbym powiedzieć prawie jak z Platige Image :biggrin:

 

Dodaje drzewko jakie mi urosło w XSI ale i tak będę finalnie to składam w Shake-u

 

[ATTACH]45172[/ATTACH]

 

[ATTACH]45173[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności