Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

little-ninja: widze pewne wplywy ASP juz :D Tylko uwazaj, tam sie mozna mocno zmanierowac i za 2 lata bedziesz robil tylko takie prace dla koneserow :D

Kooba: bardzo fajny indianiec, u mnie nawet wywoluje lepsze odczucia niz olowkowy.

misiekhc: przez te kreski wychodzace poza cienie wyszedl fajny efekt futerka na sukni. Skojarzyla mi sie praca Franka Frazettiego - http://www.die-einherjar.de/volume1/frank_frazetta_003.jpg, dokladnie taką sama kreska oddaje cien jak i wlosy (na ramieniu).

Misi3ck: a tu prawdziwa kreska dla koneserow :)

 

Na EF padl temat 'pokusa'. Przy okazji robilem 5 innych rzeczy i wyszlo co najmniej kiepsko, aczkolwiek co sie bedzie w szufladzie marnowac.

 

167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nindzia, a fuj! Won, a kysz! Bedziesz nas tu molesterował, szatanie!

 

I dlaczego podpisujesz się Piłsudzki?

 

Misi3ck: Czuć w tym wczesnego picassa, oj czuć.

 

misiekhc: Super.

 

Leander: A teraz, tygrysie, przesadziłeś z kolorami... ten niebieski i żółty mnie zabił, i chyba nie tylko mnie ;D morderco!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje ze czeka mnie dluuga nocka albo i dwie na nadrabianiu zaleglosci forumowych.. nmusze wszystko ladnie poogladac :-)

leander: mniam mniam lubie

 

pokaze nowa dziewczyne i ide na bonda ;-)

[update]

kurcze mexico mi sie jeszcze nie wczytal jak pisalem posta

eol: po prostu exellente!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze razic po oczach ale przynajmniej nie przejdzie sie obok niezauwazywszy :]

chyba mnie troche pakero leandera nakrecil z tymi kolorkami bo mi sie podoba pomysl strasznie.. pozdrawiam wszystkich rybakow choc sam nim nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh, wert: dzieki :)

Misi3ck: bardzo fajni Ci rybacy. Dobrze tez, ze board jest ciemny- ta zółć sie ciekawie wybija. Odnosnie mojego obrazka, to malowalem z fotki Jude Law wspomagajac sie lustrem, wiec wyszlo cos niepodobnego do nikogo. Do podobienstwa nie dazylem bo to 'after % art' byl ;)

miesiekhc: koncept trzeba powiedziec z rozmachem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie jak deep! :]

udzielil mi sie klimat scorpiego slonikowo-zwierzecy :-) wiec rzucam szybkiego goryla (a poza tym ciagle trzyma mnie klinat leandera z pakerem co dalo mi motywacje do pracy)

 

mCh: kurde czekam i czekam az sie zaladuje ten speed twoj.. widze na razie ze niezla schiza jakas

::

to w miedzyczasie jak sie laduje to chwila na refleksje

jestem na forum od niedawna bardzo, ale naprawde strasznie mnie nakrecilo i speeduje caly czas jak mam chwilke wolna. wlasnie tego mi bylo naprawde potrzeba, bo zwykle mam tak, ze zabieram sie za powazna pracke, ale po kilku godzinach pracy wpadam na nowy genialny pomysl i zaczynam cos zupelnie innego a pierwsza nie skonczona pracka odchodzi na bok.. i tak w kolko. w takiej sytuacji speedy sa naprawde genialnym rozwazaniem bo zawsze zdaze je skonczyc :] no i prace na forum sa swietne po prostu (nadrabiam zaleglosci czytajac cala przeszlosc i jestem na ok 18 stronie) mam nadzieje ze choroba speedowania pomeczy mnie baardzo dlugo

poki co koniec refleksji

::

dalej mCh: przez dlugo nie moglem dojsc co doklandie jest na szkicu. naczy wiedzialem ze pomieszczenie bo okna sa, ale nie domyslilem sie od razu ze to kosciol.. za to latwo sie zorientowac jesli przymruzy sie mocno oczy i popatrzy na rysunek. wtedy widac lawki i smugi "swiatla" wpadajace przez okno. bardzo fajnie wykorzystales te pedzle. nie wiem tylko jeszcze co tam jest na srodku. czy to postac jakas? czy oltarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... doba powinna miec 48 godzin :/

 

dużo pracek... nie komentuje, bo się nie znam... leander, misiekhc, Drug, little-ninja, tiger1313, remament ... miło się ogląda... a w każdym bądź razie zapisuję na dysku ;)

 

pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amrun - pewnie leru się zgorszy, ale co tam... powiem szczerze - praca jest "W...ONA W KOSMOS" (edited by zgorszony leander-przyp.mod.), znaczy KOSMICZNIE DOBRA. - inaczej tego nie da sie ujac, a drugie okreslenie nie jest kompletne.

 

littleninja: złooooooo też ekstra prace.

 

wert et romo - no te prace już z lekka popsuły sijun'owy wręcz poziom, jakie dały powyższe prace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności