Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gradir- bardzo dobry speed, choć w paru miejscach, stosujesz za małe krycie, przez co gubi się forma.

 

Co do artpada- to brak mu wiele ważnych funkcji( np próbki koloru, czy warstw) polecam oekaki.art.pl -trzeba sie rejestrować i w ogóle, ale ogólnie popłaca:)

 

I żeby nie było, to daje szybkiego speeda->

swinia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ci posłodze :D wspaniała robota misiekhc ;) od pewnego momentu jesteś moim wzorem do naśladowania :) serio...

 

nie miałem dzisiaj czasu (obrona pracy dyp.) i takie ok 1h z referki :]

naszkicowanie czegoś to jeszcze nei kłopot ale już kolory arghhhhh :/

s128st.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus -> kojarzy sie z marvem z sincity, gdyby nie ta bandana...

sammael -> fajne kolorki:)

odd -> "japonski diabel o dlugim ramieniu sprawiedliwosci"? ;)

 

 

to ja tak jeszcze wieczorkiem... :)

attachment.php?attachmentid=17140&stc=1

ps, 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie:

 

cz.jpg

 

 

Teraz należy nadmienić jaka u mnie ostatnio następuje rozrzutność (od zamiaru do realizacji - wychodzi mi zupełnie co innego). Bardzo mnie to martwi i musze coś z tym zrobić :/

...pozatym doszedłem do wniosku, zę te "otoczki" są denne i tylko próbuje nimi ukryć jakieś braki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk: fajne eksperymenty z liternictwem

chveti: te drzewka super

 

po krotkim urlopie odzew w sprawie egz asp

 

nie nie trzeba świrować z kolorami, leander po prostu tak ma :) ale podejrzewam że do teczki takich nie dał...dałeś Tomasz? :))
hehe, nie dalem. Raczej trzeba dac standardowe martwe natury, garnki, jablka, etc. Temperami lub akrylami. Mysle, ze na grafike w malarstwie glownie liczy sie pokazanie formy i kompozycji. Mniej liczy sie indywidualny poetycki styl jak to jest na malarstwie.

 

na gronie.pl na jedym z forum z uczestnikami ASP mówi oni miedzy soba ze ciezko sie tam juz czegos nauczyc bo cala pasja do rysowania mija i jedyne co sie potem umie to mechanicznie kopiowac i przetwarzac, heh. nie ma tu zadnego ludzia uczeszczajacego do ASP? moze by sie wypowiedzial.
Eee... gadanie jakies. Faktem jest, ze na studiach juz sie duzo wiecej z rysunku nie nauczysz, chociaz nikt Cie nie bedzie zniechecal. Bardziej kieruja Cie do pracy koncepcyjnej niz do trenowania warsztatu. Od dwoch dni na wydziale grafiki jest wielka tegoroczna wystawa wszystkich studentow. Polecam sie wybrac i zobaczyc czy faktycznie tylko kopiuja i przetwarzaja. Jak dla mnie swietne rzeczy tam są.

 

ej, ej, wszystkie prace w teczce musza byc 100x70? o_O
Tak jak pa6L0 pisze, studium postaci 100x70, malarstwo 70x50, warto dac szkice A4, ale raczej podklejone na format 100x70.

 

pa6L0, nie wiem kiedy zdajesz na grafike, ale trzeba bylo zlozyc teczke 31 maja a wyniki byly dzis.

 

Przy okazji - gratuluje przyjecia teczki Wert :) Ja tez do przodu :)

 

slabe, ale wrzucam zeby nie straszyc tekstem :)

284_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie:

 

cz.jpg

 

 

Teraz należy nadmienić jaka u mnie ostatnio następuje rozrzutność (od zamiaru do realizacji - wychodzi mi zupełnie co innego). Bardzo mnie to martwi i musze coś z tym zrobić :/

...pozatym doszedłem do wniosku, zę te "otoczki" są denne i tylko próbuje nimi ukryć jakieś braki...

Marduk zrezygnuj z literatury, bo albo zajmujesz sie plastyką, albo piszesz wiersze. Próby połączenia tego są ryzykowne i trzeba do tego nie lada doświadczenia. Oczywiście mówię o literaturze w sensie dosłownym, czyli tych tekstów, które dodajesz, bo w 99,9% prac na tym forum literatury i gawędziarstwa jest co nie miara. Tego też należy wystrzegać się jak ognia, ale to dalszy etap. na początek zastanów sie czy faktycznie potrzebne są Ci te teksty i czy cokolwiek wnoszą. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra są niepotrzebne...

...w życiu też nigdy nie nie ciągnęło mnie do pisania wierszy , a te texty to chyba rzeczywiście nieudany experyment. Więc narazie będę sięich wystrzegał jak ognia , a może na starość do nich wróce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misi3ck

eh katowice.. kiedys tam zdawalem :] ale mnie nie chcieli tfu tfu :|

tiger, leander: ostatnie super

no i little ninja wrocil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marduk: fajne eksperymenty z liternictwem

chveti: te drzewka super

 

po krotkim urlopie odzew w sprawie egz asp

 

hehe, nie dalem. Raczej trzeba dac standardowe martwe natury, garnki, jablka, etc. Temperami lub akrylami. Mysle, ze na grafike w malarstwie glownie liczy sie pokazanie formy i kompozycji. Mniej liczy sie indywidualny poetycki styl jak to jest na malarstwie.

 

Eee... gadanie jakies. Faktem jest, ze na studiach juz sie duzo wiecej z rysunku nie nauczysz, chociaz nikt Cie nie bedzie zniechecal. Bardziej kieruja Cie do pracy koncepcyjnej niz do trenowania warsztatu. Od dwoch dni na wydziale grafiki jest wielka tegoroczna wystawa wszystkich studentow. Polecam sie wybrac i zobaczyc czy faktycznie tylko kopiuja i przetwarzaja. Jak dla mnie swietne rzeczy tam są.

 

Tak jak pa6L0 pisze, studium postaci 100x70, malarstwo 70x50, warto dac szkice A4, ale raczej podklejone na format 100x70.

 

pa6L0, nie wiem kiedy zdajesz na grafike, ale trzeba bylo zlozyc teczke 31 maja a wyniki byly dzis.

 

Przy okazji - gratuluje przyjecia teczki Wert :) Ja tez do przodu :)

 

slabe, ale wrzucam zeby nie straszyc tekstem :)

284_2.jpg

 

 

 

To nie prawda, ze w teczce mają być "standardowe martwe natury", teczka ma prezentować umiejętności i zainteresowania kandydata, moze pojawić się tam wszystko (oczywiście wszystko 2d, rzeźb się nie przewiduje). Formaty dowolne. Technika dowolna, ale dobrze jak znajda sie tam przykłady malarstwa i rysunku, na pewno część prac musi być wykonana analogowo, bo te najwiecej mówią o charakterze kandydata i jego umiejętnościach. Oczywiście "poetycki styl" nie jest mile widziany, bo to literatura, a literatura w plastyce to przypadłóść nie dosć bystrych amatorów i niedojżałych młodych twórców. więc im mniej jej, tym lepiej. Na studiach jest szansa się pozbyć tego choróbska :-D

 

Nauka rysunku zaczyna sie właśnie na studiach dopiero. Nie nauczą sie tylko Ci którzy uczyć się nie chcą, coż na ASP też tacy delikwenci sie zdazają niestety :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313: łooaał!

hindus: tak, w poprzedniej pracy kolory w ps

sammael_at: w Warszawie zdaje, tez wystawe maja

nieudany, ale wstawiam jako ciekawostke bo ptak na mnie nasral jak go rysowalam.
Kolejny argument za rysowaniem ze zdjec ;)

 

Swiecznik. Z natury, ale pod dachem, wiec uszlo mi na sucho :)

285-stat.jpg

 

100x70, 2 x 45 min, ołówek, zdjecie webcamera

06-2005-krzysiek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdą pracą uczymy się czegoś "nowego"... chociaż nie koniecznie musimy sobie zdawać z tego sprawę ... znowu chciałem na "obrazku" dodać jakiśbeznadziejny text, ale się powstrzymałem ;)

 

Leander: Bardzo klimatyczny świecznik ;)

 

 

stra.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdą pracą uczymy się czegoś "nowego"... chociaż nie koniecznie musimy sobie zdawać z tego sprawę ... znowu chciałem na "obrazku" dodać jakiśbeznadziejny text, ale się powstrzymałem ;)

 

 

No Marduk gratuluje tej decycji! Bez tekstów od razu lepiej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności