Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Deus, mw4d - fajne laski. Mw4d- duze (miłe) zaskoczenie, bo widac, ze wiesz co nieco o 2d:p

 

shalivan- zanim sie zabierzesz za cieniowanie poszczegolnych elementow, jak zmarszczki, czy uszy, okresl skad pada swiatlo i cieniuj po duzych bryłach, a pozniej wchodz w szczegoly, bo teraz to troszke jak płaskorzezba wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale zapomniałem pomniejszyć...i sii troche rozjechał wątek:P. Speedki troche gówniane ale ArtRage raczej jest żadko przeze mnie uzywany no i jak ktoś używał to wie, że skubany ograniczony jest troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze :)

 

Avenger:Możliwe ,że kiedyś powróce do tego motywu.

Jak narazie średnio idzie mi wykańczanie pracek.Znacznie lepszy jestem w rozpoczynaniu kolejnych :)

 

MaciekG : podoba mi sie swoboda malowania piórek , bardzo fajny spid.

Dreamdealer : dobrze zrobiona przestrzennosc, fajnie zrobione liscie na ziemi, fragment ziemi jest za bardzo podobny do masy lisci na drzewach zarowno pod wzgledem koloru jak i wielkości (mowa o wielkosciach na plaszczyznie )

- mogłeś dać jakieś prześwity nieba czy światła , no i fakturowo jakos lepiej to rozwiazac .

 

Yookeer : Swietna kompozycja ( jezeli poprowadzisz odcinki od najbardziej wysunietych punktow ptaszyska prostopadle do krawedzi "kartki" po bokach i u gory to zobaczysz , ze kazdy ma wyraznie inna dlugosc - to jedna z zasad dobrej kompozycji.Poza tym fajnie dziala oko umieszczone na osi symetrii :)

Popracowałbym nad ukazaniem "materiałów" z jakich zrobione sa poszczegolne elementy obrazu ,za pomocą bruszy, techniki malowania itp

Pokaż ,że dziób jest twardy i odbija inaczej swiatlo niz miekkie pióra , ma tez inna fakturę , oko natomiast jest bardzo szkiste ,powinno miec bardzo wyrazne kontrasty i odblaski (walnij biala krope 100% opacity tam gdzie ma byc błysk światła , źrenice zrób idealnie czarną :)

 

Deus :Ładnie jest:) Fajny rytm z tych konarów się zrobił.

 

Mw4d : Dobre , kompozycyjnie moze bym ciut przedłużył kadr by ptaszka przenieść nieco na bok od srodka obrazka - boona jest chyba elementem skupiajacym uwagę. Gałązki zbyt rachityczne miejscami :)

I tło całkiem sympatyczne jest .

 

Shalivan :W sumie to co napisał Kolegaalek + uzywaj raczej twardych pedzli ,bo to o wiele lepiej wyglada.

 

CzAk1: Fajnie uzyskany efekt głębi w malunku lasu. Kompozycja przypomina kulisową scenografię w teatrze.

 

Marduk: Generalnie fajnie wycieniowane , tylko ramka jakaś taka :/ (moze uzyj innego pendzla do tego. Proponowałbym rysowanie twardym pędzlem i cieniowanie softem , ewentualnie wyostrzenie krawędzi twarzy po narysowaniu całości soft brushem.

Trochę żuchwa za duza wydaje sie mnie.

 

Uff...:D

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEUS - też chciałem się dowiedzieć kiedyś ale mi nie pomogli na forum :) podobne efekty idzie uzyskac w mixerze kolorów za pomocą znajdujących sie tam narzędzi ale nie wiem gdzie ich szukac w brushah etc :/ btw dzieki za link. Ładne pracki ziąmy ;)

 

yooker twoje też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Deus wszyscy mowia ze efekt ich nie obchodzi ale to jest taka pozorna gadka tylko...a tak na serio...to poodba mi sie to 1 twoje drzewko na tej stronce...jest naprawde ladne:)...widac inspiracje linkiem ktory chyba ty gdzies pokazywales z praca jakiegos artysty wlasnie z takim widoczkiem...to nic zycze powodzenia w nowej technice:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturros- moze ta papużka, akurat tak sobie wyszła (troche tło z tym liquifiem niefajne) ale ogólnie idzie ci coraz lepiej i lada dzień będziesz wymiatał:)

 

plastique- fajna tapeta na ścianie, jak na 1raz to super:)

 

p_skowron- super, szczególnie koncept- masz genialny sposób oświetlania.

 

maciekg- czemu on ma kosę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique - myslalem, ze to chlapnal kolegaalek ... bardzo kolegaalkowe, ale fajne

 

Synuś - te twoje glowy leca w prawo wszystkie ... ja mam wade wzroku (jedno oko slabsze) i tez krzywie wszystko ... dobra rada dla ciebie - rob czesto flip horizontal i poprawiaj proporcje w odbiciu lustrzanym ... to pomaga

 

p_Skowron - 2 bardzo fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique - myslalem, ze to chlapnal kolegaalek ... bardzo kolegaalkowe, ale fajne

:D lol ale komplement... nie nie ja tylko nedznym nasladownikiem jestem ;) kolegaalek to niedościgniony miszcz!! :) tym smamym nieukrywam ze w tym obrazku na bank jest jakis kolegaalkowy pierwiastek... no a tapete to juz ewidnetnie zerżnolem hahaha

 

[cut]

a tu takie nieskonczone, bo misie niechcialo :)

00033uz.jpg

pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności