Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szalejecie wszyscy, dzięki za dobre słowa.

Łukasz Jaskólski>w pierwszej chwili pomyślałem że to łuk

mw4d>niezłe

Wojtala>to coś z "obcymi"? :>

 

zakupiłem taśmę technicolor, eksperymenty trwają . . .

 

8kk.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SXGeko

Pastelowa bupka, rysowane z referków...pies :D. Wystarczyło troche pudru, pozbycie sie sierści i od razu wygląda jak człowiek ;].

 

I jeszcze grafika mutacja ajnsztajna z czachą i tam kimś jeszcze

ein.jpg

bombka.jpg

Endżoj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na prawde nie wiem, po co niektorzy podaja falszywy (skrocony) czas pracy przy obrazku. Tu nie szybkosc sie liczy, a efekt - jezeli ktos ma zamiar sie spieszyc przy pracy, to niech lepiej sie wogole nie zabiera :/ Teksty typu "moj pierwszy obrazek - robilem go 10 sekund" az wolaja o pomste do nieba. Przeciez jak ktos jest poczatkujacy to przy pracy schodzi masa czasu :|

 

 

A tu ode mnie. Wreszcie net mi chodzi tak jak trzeba, wiec moge wrzucac obrazki :D Co prawda nie wyszlo do konca to, co chcialem, ale to dlatego ze pozno juz jest xD

 

 

 

oku8xm.jpg

 

Niech mi ktos powie, skad wziac 1500zl zeby znow tam pojechac o_O

 

 

 

 

{POST NIZEJ}

 

Trademark: Ja nie mowie konkretnie o Tobie. Piszac tego posta nawet nie myslalem o Twoich pracach xD. Z doswiadczenia swojego i znajomych wiem, ze na poczatku swojej kariery graficznej wrecz nie da sie narysowac czegos co jako tako wyglada w kilka minut :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez obrazy Deus ale nikomu to nie przeszkadza procz ciebie, jesli chodzi o mnie, nie wiesz jak rysuje wiec skad mozesz przypuszczac ze parenascie kresek (zwracam sie do poprzedniego posta) moze mi zajac wiecej czasu niz podalem. Takie pochopne opinie nie sa na miejscu, poza tym w takim dziale mozna i cos na szybko zrobic wkoncu nazywa sie bodajze "speed painting", (oczywiscie moge sie mylic i okaze sie ze zle zinterpretowalem nazwe)... Chcialem tylko wyjasnic sprawe, jeszcze raz mam nadzieje ze sie nie obrazisz w jakis sposob o takie banaly ale zrozum ze nie lubie kiedy ludzie ktorzy mnie nie znaja oskarzaja o klamstwo.

 

wrzucam cos zeby posta nie skasowali... :P

nga8th.jpg

 

PS. Deus jak chcesz kase to sprobuj sprzedac swoje prace, sa na takim poziomie ze napewno by ci sie udalo znalesc kupca... no potrzeba do tego jeszcze checi i cierpliwosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz: Pseudo robi wielka roznice ;)

 

 

A ja dzis wyrabiam 200% normy :D Obrazek pierwszy zamierzony, drugi zupelnie przypadkowy, ale uznalem ze wyglada lepiej niz ten pierwszy, wiec wrzucam :P

 

bbb6ah.jpg

 

 

aaa4lt.jpg

 

 

na jakas faune chyba nie jestem jeszcze przygotowany xD

 

 

EDIT: w sumie ten drugi to po malym podmalowaniu moglbym wyslac na konkurs LabiryntBoox "Obcy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deus - wypasiony ogonek:D

ciągnie kota do lasu?

 

 

 

Zawsze podobaly mi sie obrazki z takim rodzajem zawijania roznych podloznych rzeczy :> A co do kota - nie wiem gdzie go ciagnie, ale przez szybe raczej nie przejdzie :D

 

 

 

 

Z racji tego iz ferie mi sie dzis koncza i nie bde mogl robic sobie nocnych sesji spidowych, wrzucam obrazek z rana :D Crapowaty i symetryczny, ale zawsze cos xD

 

an3e3zi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SXGeko

No tu taka kobiecina, dziefka nawet rzec można, Komentarze by fajne były jak dla mnie:]

 

boron.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem tu nowy, to chciałbym powitać wszystkich forumowiczów :) Podoba mi się konwencja tego forum (a szczególnie wątku: speed painting), którego odpowiedniki widziałem w wersjach zagranicznych. Mam nadzieję, że starczy mi wytrwałości, żeby postować tu przynajmniej raz na parę dni.

 

Strasznie pompatyczne przemówienie wyszło :P

 

na początek 15 min. obrazek z motywem drogi

http://img211.imageshack.us/my.php?image=1302068hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności