Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Frealms: witaj na forum :) Fajnie namalowany prawy naramiennik metalowy. Przekonywujaco tam jest zbudowana bryla wiekszą rozpietoscią waloru i tymi akcentami jasnymi. Reszta troche plaska. No i facet wyglada troche jakby walczyl ze swoim mieczem ;)

selfu: jak dla mnie szkic najlepszy ;)

Synuś: Fajne, szczegolnie w okolicach nosa. Dobry efekt dalo, ze nie wszedles w pelna biel w tych jasnych partiach twarzy.

 

Kolega z nocnej zmiany

rafal_biuro_17_12_2007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janko 1987: tak patrze, ze straciles na klimacie w tej wersji kolorowej. W czarnobieli troche inaczej budujesz nastroj swiatlem. W kolorze chyba za mocno koszulka swieci.

 

miriam: cos ta bryla, o ktorej pisalem, gorzej w ostatnich dwoch ;)

 

Synuś: z tymi pojedynczymi rzesami to sredni pomysl, raczej zawsze nadadza rysunkowi naiwnego charakteru. I sugerowalbym odchodzenie od tak wyraznego oddzielania kazdego z elementow - zrenica, bialko, powieka, brew, rzesy.. wszystko jest u Ciebie oddzielnie, a przeciez czesto kolor czy walor jednego elementu przechodzi na drugi, co zaobserwowane w rysunku tworzy pewna synteze i rownoczesnie niedopowiedzenie. Warto spojrzec na forme bardziej abstrakcyjnie, a nie rozbijac ja na znane nam elementy, bo wowczas zaczynamy malowac z pamieci.

 

Niektore postacie rysunkowe beda zyc wiecznie, sa tez takie, ktorym dana jest bardzo krotka kariera

 

leander-mikolajek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander niestety co dzień to gorzej ;), ale im gorzej teraz tym mam nadzieję lepiej później. Sympatyczny krasnal mam nadzieję że jak tak nie eksploduję z nadmiaru treninga ;) . . .

Ania jedno oko miałem otwarte, piknie :] . . .

 

a tu moja próba walki z naturalnym węglem i A3, to moje 3 podejście do tego technika . . .

buty jak się okazało po mazianiu sprzedali mi kużden inny

img1037bq6.jpg

i cukierniczka z małym słonikiem

img1032yr1.jpg

 

EDIT: i ostatni przed snem rozdz. 1:1

 

sp00017jb8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo all w 08'ym :)

 

tak na szybko kolo 2h do gierki fabularnej

 

igrzyskasmallih5.jpg

 

edit-Leszek dzieki :) poprawione

 

p.s. fajny woz, moze postaraj sie na ziemi uzywac texturowego jakiegos brusha?fajnie ze uzywasz grain czasem potrafi ladnie przykryc gladkosc jaka daje okragly czysty niewypelniony textura brush... choc nie zawsze, dlatego moze wiecej pedzli texturowych badz tych o nieregularnych ksztaltach (jak to kto woli to nazywac)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności