Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dobre jest chlopaki :)

 

a tu moje pierwsze proby walki ze zminimalizowaniem w uzyciu round brusha(obiecalem sobie ze teraz wiecej zroznicowania w brushach bedzie, takze iz sa to poczatki odwyku to jeszcze jest troche okraglaka :P)

 

szczupakml1.jpg

 

cwiczonko119nl4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daroz - ech, biedny roundbrushoholiku :( Założymy Ci koło wsparcia! ;) Szkoda że przechodzisz na inne brushe, to że korzystałeś z samych zwykłych pędzli wpływało według mnie fajnie na efekt Twoich prac

Miriam - :) przekażę modelkom ;)

Making of półgodzinnego speeda poniżej: http://www.speedyshare.com/482504815.html

012ja7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakus->bardzo dobre

miriam-> speedy i tym sie tez charakteryzuja ze robisz ot takie cos nie wiadomo co a potem z nich mozna wyciagnac calkiem fajne ksztalty :)

noiprox-> fajne speedy zwlaszcza ostatni i przedprzedostatni :)

aha i to nie jest do konca tak ze z nimi zupelnie zrywam :P w sumie to nie wyobrazam sobie jakiejs pracki gdzie choc jedno pociagniecie bym nimi nie zrobil, i tylko w speedach bede sie staral urozmaicac uzywanie pedzli by zminimalizowac w uzyciu okraglaki... troche innowacji, powiedzmy tak :)

 

tutaj okolo 30minutowy speedzik-

goscqe8.jpg

 

i jako ze nie wiem gdzie wrzucic a chyba miesci sie jeszcze w przedziale "szybkich" prac efekt po ponad 2 godzinach jescze do podciagniecia conieco (round brush used :P + troche texturek)

 

practicepart43on2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ... stress. Mr DaRoZ , druga twarz imo lepsiejsza.

rzucanie nałogów itd ... ;) ... i takie cościk powstało z braku zajęcia ... rekonstrukcja jednej z pierwszych prac. (50x70 wungiel, 2xpastel i kreda ...) czas kole 1h, "jaś wędrowniczek"

 

 

johnywalkieps8.jpg

 

 

my.php?image=johnywalkienp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie miriam ma pan kłopoty z chaotyczną kreską. Polecam ćwiczenie robienia jak najmniejszej ilości robienia kresek przy tworzeniu bryły :) Aha :) i jeszcze jedno .. z ołówkiem , kredką lepiej obchodzić sie delikatnie .. bardzo liczy sie estetyka. :) pozdrawiam Kuba

 

ode mnie potworek (tło ukradłem :D :)

Btw. Jakie macie rozmiary pliku prze robieniu spedów :)?

 

potworekze7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnowacie macie ;], a ja dalej praktykuje z węglem i anatomią tym razem by ref. bo niestety nikt nie kciał pozować :( ... około 1h.

JakóbM ołówki bardzo lubię ale nie w tej skali :] może kiedyś coś mi strzeli do bańki to będę smalił jaką bryką, a na razie z praktycznego punktu widzenia szybciej mi się węglem skrobie, tym razem starałem się mniej chaosu wprowadzać, Dzięki ;).

 

Reanimator nice face.

 

 

04001ic6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - brusze..skąd? twoje? czy zassałeś gdzieś?

Mayk: Do pracy z diabelkiem, tak jak i do tego szkicu ponizej uzylem tylko jednego brusha, z jakiegos kawalka cegly zrobionego.

 

Reanimator: niezle sie przypomniales, Ty cos chyba w miedzy czasie skrobiesz ;)

 

leander-czlowiek-i-kaczka.jpg

 

leander-czlowiek-i-kaczka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności