Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nice...ale jeśli to skończony (nawet \"szkic\")..to panienka jest ściągana tą smyczą trochę za bardzo na bok.. więc przydałaby się jakaś przeciw-waga... może.. wiszące z góry kajdanki i pejcze..?...

(hhczzyy..)

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...maźnięte tabletem zawsze wygląda lepiej...takie jest moje zdanie...antytalenta ołówkowego...bo tą starożytną metodą nigdy mi nic nie wychodziło...a z tabletem i psem to jush inna rozmowa...

 

Niezłe DruG czekam na więcej Twojego stuffu :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drug - witam wsrod braci tabletowej:)

Leander -Rozumiem ze to uządzenie stacza się na przeciwnika ?;-) nie do konca rozumiem jak sie tym kieruje , i co to jest takie kolorowe po bokach?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To statyści, których MON wynajęło do sfingowania aprobaty dla nowego projektu.

 

Odnośnie samej strategii walki jest tak jak mówisz.

Dodatkowa ciekawostka - załoga liczy 12 osób, ponieważ tylu ludzi potrzeba do wtoczenia pojazdu na górę i wznowienia ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos szybko przyszedl ten tablet Drug ;) doplaciles jakies extra czy ten czas tak szybko leci?:)

super ze juz masz to ustrojstwo;)

leander czolg bardzo praktyczny nie potrzebuje paliwa - tylko powiedz mi jak on sie toczy kiedy jest parada (jak na tym rysunku) i wystaje koles ? ;)

truskawki...narobiles mi smaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurth to proste - teren pod paradę jest tak wybierany ze ma spadek

Drug - fajniutko, mam tylko wrazenie ze boisz się trochę kolorków, bardzo przytlumione to wyszlo:)

A tu kiciuś:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho sporo sie zadzialo odkad tu ostatni raz zagladalem. za duzo tego jest zeby sie rozpisywac, dlatego skrobne tylko, ze najbardziej przypadly mi do gustu prace druga i gurtha. ikim : grozny ten kociak :3

a teraz cos ode mnie. moja pierwsza praca myszka. jakies 20 min w psie.

 

siega.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniusi szkoda ze polyw obrazeczkow nie widze.

 

to bazgrolkow odemnie troche, snily mi sie ruzne rzezy i je namalowalem, staralem sie wogule ine rpzejmowac, jak to z punktu widzenia ilustracji dziala, interesowalo mnie zeby bylo to jakos tam zblizone do tego co zapamietalem. jednym slowem \"more fun less thinking\"

 

0623-old_house_from_a_dream.jpg

 

0624-something_is_wrong.jpg

 

0625-strange_root_house.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki poziom cos ostatnio.. fajnie.

 

mw4d - nie widze pracy

 

A tu moja praca. Z tematyka SF i bronia nie mam nic wspolnego, ale wyszlo samo w \"procesie produkcji\". Ogolnie calosc ma sporo dziwnych bugow, ale jako szkic uznaje to za skonczone.

 

68-runner.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrc: Pewnie masz na mysli teksture ściany. Robi za nia skan mojej pracy temperami. Taki wybieg na szybko. Reszte robie standardowym okraglym brushem. Program photoshop.

 

Jesli Ci sie uda to dojrzysz na kuli cos na ksztalt małej litery \"a\". Zauwaz, że jest tez na pracy powyzej tylko znacznie wieksza :)

 

mal-07-02-2004-fragment2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owad, zeby snieg stopnial, zebym wyzdrowial, zeby w koncu mozna bylo pojezdzic sobie... :)

 

ps. tła niema, bo jakby bylo to bylby to snieg, a snieg by zabil owada i nie mialby kto przyniesc wiosny. Btw to nielubie owadow, ale moze zadziala? ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności