Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ortheza: szkoda, ze nie dokonczyles, fajna praca

leszke_lenia: arbuz fajny, tylko zestawienie calego kola barw na jednym obrazku jak dla mnie zbyt nowoczesne ;)

 

Dwa luzne autoportrety namalowane rok temu, ale dopiero teraz znalazlem dokumentacje foto:

auto-19-maj-2006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tez jeszcze Spid..

biglebowsky MIło widziec guru znów w Akcji... zdziwiłes mnie tym ze tworzysz taka ilosc warstw i jeszcze się w tym łapiesz ,,, Kocham te twoje klimaty .. estetykę dynamikę ... duzo by wymieniac.

weedlog MIstrz!!

Mr Pank Swietne te prace..

 

2000430647171493198_rs.jpg

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie rzuciło maestrów he he ;)

grass - jabłko świetne , i jeszcze do tego pierwszyzna tabletowa :D

weedlog - ostatni,w deche.coś nowego w końcu i ciekawie doświetlone.oprócz twarzy

ja tez myszką mazłem na dobranoc crapa na maxa

untitled1wz0.jpg

cos mnie wena na dobre olała:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM: coraz ciekawiej i coraz trudniej zdefiniowac co to jest...;)

weedlog: swietne..bardzo dobre zgranie z tlem :)

smart: ten tylek bardzo zacny :D

Siegmar: podoba mi sie ten stwor z napisem "smierdze" i tez ten ostatnio dino bardzo przyjemny :)

hmm troche sie chlodniej zrobilo to i ja checi nabralem :D

taka próba:

 

98e236577078579a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2002788923296441710_rs.jpg

 

i link do full rozdzialki: http://aycu13.webshots.com/image/16092/2002765490257211537_rs.jpg

 

Pank - pewno kiedys cos skonczonego pokaze:) kiedys...:)

 

JaskóbM - Warst sporo ale się w nich nie łapie, robie je machinalnie - ctrl+alt+n, nie zastanawiając się najczęściej po co. Tylko czasem dodaję z sensem żeby mieć maskę albo rozdzielić plan ale to ekstrema:)

Fajnie z fakturami sobie radzisz, skup się tylko na bryle, żeby poprawniej łapać kształty.

 

Sieg, śmierdziel słodki jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, dawno nie zaglądałem do tego wątku, a tu widzę że powszechna wymiatyzacja jest uskuteczniana ;)

 

To i od siebie coś wrzucę - maziane photoshopem (po uprzednich testach nowej wersji opencanvas - wiesza mi się niemiłosiernie, ze starymi tak nie było :/ )

 

untitledspray04ue7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bigle - fajnie mu się ten niebieski na tułowiu układa ... twarde brushe zawodowe - ja tak nie umiem

 

aspenboy - przypomniałeś mi Open Canvasa ... Wytargałem z netu version 1.1, czego wynikiem speed. Dodałem lekki sharp w PS'ie.

 

Nie wiem co bym wolał - babę czy sępa :D

c05efbec091f85c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky Szacunek.Te pracki tak mi się podobaja ze szczena zawsze mi opada.

Niesamowite jak u Ciebie wychodza te ziarnistosci no i dynamiczni bochaterowie tych prac.

 

Hmm..Chciałbym zarobic na tablet (jakies 200zł) wiec muszę się zmobilizowac i stworzyc pare prac jak pocztowka czy kartka np na 18 stke i powsyłam do roznych drukarni czy gdzies tam. Moze sie zgodza zapłacic mi pare groszy albo zleca mi cos..Taki mam plan.

Wiecie moze gdzie powinienem wysłac i co? Jak takich jak ja odbieraja pracodawcy.Ok to tyle.

Pozdrawiam.

A to moj spid(jeden z szybszych). Musze popracowac nad kształtami, chociaz z myszka to nie jest łatwe poniewaz myszka to tak jakbym reke miał na szynach i nie mogłbe poroszac jej tam gdzie chce :P:D

 

Musze sie podzielic ta inf ;P

Pregladajac sobie ten watek w odpowiedzi weldonga nr 5087 (tydziez link ) był ten sam spid co ten ostatnio wrzicony.. poczułem sie zdrezorientowany HEj :P:D

heh...Pozdrawiam

 

2004792538079285649_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2003922577037907204_rs.jpg

 

Zje...e to ramie, ciekawe czy bedzie mi sie chcialo poprawiac:)

 

Łukasz, co tu mówic, wymiatasz. Mam nadzieję że kiedyś z kolorem ruszysz.

 

2000512066573904535_th.jpg

Pytano mnie skąd tekstury. Głownie ten jeden trójkątny brush nadaje fakturę. Skanowany polar, karton albo roleta, nie pamiętam:) inne to najczęściej jakieś zdjęcia faktur farb czy rdzawych metali nakładane po softlighcie albo overlayu. Czasem zaczynam od printscreena i fragmentu czegoś co obecnie na pulpicie, a że najczęściej malarstwo to zostaje co nieco, w tej przedostatniej np jest w prawym dolnym rogu kawałek adblocka z forefoxa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaboga! Olaboga! Moje oczy odzyskaly sens istnienia ;) Wydaj biglebowsky jakis album z takimi pracami. Jak sie nie sprzeda, to sam wykupie wszystkie egzemplarze ;) W ramach inwestycji oczywiscie :)

 

Ta ostatnia prace proponuje wrzucic do tygodniowego speedpainting http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=38789

 

Łukasz Jaskólski-> niesamowita sprawa :D
DaRoZ - skasowalem Twoj post, zapomniales wrzucic obrazek do komentarza ;)

 

Swoja droga... Łukasz Jaskólski-> niesamowita sprawa :D

 

 

leander-385-faces.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh robi się jak za starych dobrych czasów... Bigleb, Leander, Łukasz Jaskólski ;].

Bigleb i Łukasz - świetne prace. Leander - troche wygląda jak zrobione specjalnie po to, żeby tutaj napisac, ale też niezłe ;).

Leander: Co do albumu to wcale nie jest taki poroniony pomysł... tylko ja bym zrobił raczej "Speed Painting: the Best of Max3d.pl" ;).

 

 

A tutaj coś ode mnie:

 

speed06022oz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahoj, jestem tu nowy, witam się jedną z moich pierwszych prób speedowania, wiem, że przeciętne, ale jeszcze się nie czuje, no i ktoś musi zaniżać poziom prezentowany przez was ostatnio, żeby istniała równowaga we wszechświecie -.^

 

 

zombiakhy0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11ec343ade377ebe.jpg

Łukasz Jaskólski: wypas...jedyne do czego moge sie przyczepic to ten namiot z postacią , chyba za bardzo wychodzi na przod :)

biglebowsky: luks ;)

leander: ciekawe , ale chyba zbyt duzo sie nie napracowales :P

:PiechI: tez bym tak chcial :D

Marduk: a oczy ?:P bylo juz domalowac ......

o r o: witamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności