Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Psychu: chyba niepotrzebnie zmniejszasz opacity pedzla wtedy sie robia takie nieprzyjemne plamy (jak na dole pomnika(?) )

Piechi: głowa ma fajny detal i wzok ładnie przyciąga, natomiast brakuje nieco jakichś ciekawych elementów w tle czy nawet na kogucie tylko bardziej wyrysowanych.

Leszek: no to mnie sie podoba, takie swobodnie malowane

jest troche tekstury i fajne akcenty w stylu tej niewinnej ciemniej krechy z prawej czy tych powyżeranych jakoby od oślepiajacego światła wieżyczek

Miriam: Na tych 3 ostatnich widać duży progres zwlaszcza jesli chodzi o walor ( to co mowil Omen )

MaciekG: Ostatnie ładnie malowane, kompozycja za to mało ciekawa ale dobrze ze eksperymentujesz z bruszami

Daroz:Na te skały na dole przydała by sie tekstura choćby powycinana z jakichs googlowych obrazków

Omen:Szklarnia spokoloko; za to panienka jest masakryczna- zwlaszcza te czerwone elementy walnięte z gestu i krechy ktorymi budowales forme a wygladaja jakby współistnialy w przestrzeni z resztą ciała.

 

a dzisiejszy paint2post to takie wesołe piwowary :P

wesolemnichyug2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

fajnie sie tu dzieje, postanowiłem, ze sam tez coś wrzucę .

 

misiekhc >>> gość w masce jest na kozaku, fajne kolory

 

a to moje szybkie dość i w sumie bez pomysłu:>

 

jaskinia1tx6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszek_lenia: bardzo fajny ten kosciolek, chociaz nie wiem czy bym nie zrezygnowal z tych bialych linii

Łukasz Jaskólski: swietne masz te sceny rodzajowe. Takie malarskie 'fotografowanie' tabletem. Ciezko znalezc takiego drugiego jak Ty w sieci :)

misiekhc, kazziu: swietne kolory

 

A tak btw - co to jest to takie z drutami kolo twojego obrazu? :D

To taki ludzik co go sobie sklecilem z drutu i korka. Na razie nie korzystam, ale robi atmosfere tworcza na biurku ;)

A sklecilem go na podstawie opisu z ksiazki, ktora kiedys polecil mi oDD: http://www.amazon.com/Bridgmans-Complete-Guide-Drawing-Life/dp/0806930152/ref=pd_bbs_sr_3?ie=UTF8&s=books&qid=1196375560&sr=8-3

 

Jak ktos nie zna, to tez polecam

 

A ja probuje sil w weglu na 100x70, okazalo sie, ze podczas 5 godzinnej sesji zamiast 1 rysunku olowkiem moge zrobic 3-4 weglem. Ale ze nie ma dzialu speed drawing to wrzucam tu ;)

 

11-2007-rys8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ode mnie też coś :)

pierwszy projekt do pracy dyplomowej - robię ilustracje do "Kosiarza" Pratchetta. Prawdopodobnie wrzucę jakąś bardziej efekciarską wersję do teczki.

Póki co wiem, że strasznie nudne - ale to projekt robiony głównie po to, żeby moja nierozgarnięta profesorka zrozumiała, o jaką technikę mi chodzi.

 

smirchb3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ: znacznie ciekawiej :-) mi to sie kojarzy z neon genesis: evangelion, i taki klimat jest okej, choc powinienes zadbac o glebie troche bardziej - moze np. wiecej cienia na tym takim robocie?

 

mes.kalina: fajne, choc malo sie tutaj dzieje

 

a to na dobranoc:

kokietka2nw0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie :)

piech->nie maluj wody takiej zmiekczonej ;) najlepiej walnij duza plame a potem dziabnij paroma kreskami/plamami lekko pokdreslajac powierzchnie wody, bo tak to troszke sie swieci wszystko jak za duzo sie przesadzi z miekkim pedzlem :)

sammael_at-> z piłą mi sie skojarzylo :D

 

tak se szkicuje moze wezme udzial w CC totez jeden z podciagnietych szkicow na rozmazanie sie do finalowej koncepcji ktora juz jest po czesci zrobiona....

 

knighthorsefct0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone krawaty coraz modniejsze ;) ...

mazania na wariata to dobra sprawa...

 

mes.kalina - kurcze ale swietnie wyszlo....musze tu czesciej zagladac ^^

 

prosze... stary speed ale jestem z niego naprawde zadowolony ... ogolnie to speedow nie robie za duzo ^^

 

pozdrawiam

 

 

ninja_by_Kseronarogu.jpg

 

CN-illustrations-28886226

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

leander, swietne wegle:) drugi jest moim faworytem:)

 

janko, troszke złamałeś tą postać:)

 

jakóbM> podoba mi sie glaca tego gościa

 

synuś > ciekawa kolorystyka

 

 

mam już dosyć tej pogody więc wrzucam coś wiosennego:

 

wiosnadonetuxu5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności