Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie trzeba bedzie podjac temat olimpijski :)

eol: fajne, facet spoko, ale najciekawszy jest biały fragment w lewym dolnym rogu, jak fotka to wyglada :)

 

> tomek to autoportret?

A wiesz Tiger.. dopiero teraz dostrzegam podobieństwo. Tylko u mnie z uzebieniem chyba gorzej. Na piwo koniecznie jak tylko znajde reszte ciała ;)

 

W ramach cwiczen techniki zrobilem overpainting na szkicu Loomisa(http://www.fineart.sk/show.php?w=277). Troche ponad godzine malowania.

 

145-loomis.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kolegaalek ten komiks jest jak niektóre moje rysunki,które nazywam "głupie głupoty".

przez to że są pozbawione sensu czasem śmieszą.ale z twojego to sie uśmiałem po pachy:)

ludzie mówią po co takie głypoty robić,a ja na to że po prostu lubie rysowac ale czasem brak mi pomysłu to "głupie głupoty "rysuje.poniżej przykład

rowr nawet fajny ten twój pierwszy wektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poziom rozmaity.. od tragicznych dzięcięcych rysunków po profesjonalne prace giorgione.

 

poniżej mój bazgroł, około 30 min - painter. brak kolorów ze względu na brak umiejętności do operowania nimi. ten pan sporo pił, oto efekty. scener.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze taka mała notka o ogólnym charakterze - panowie, mniej bluru. nie zamazujcie nim błędów, gdyż tylko pogłębiacie efekt totalnej beznadzei. no i rowr - to nie miejsce na 'śmieszne pice', także, proszę, mniej 'wektorków' w twojego autorstwa o wątpliwej treści i nade wszystko biednym wykonaniu.

 

jest kilka panów, których prace chciałbym zobaczyć. pan z tygryskiem jako avatarem (wybacz, zapomniałem pseudonimu) powinien kontynuować styl z pracy "tylko dla koneserów" (a przynajmniej według opisu). świetne, nowatorskie, awangardowe, ostre. poza tym astronomiczna technika giorgione jest lepsza w zamiataniu kurzy, co ściereczka z telezakupów. gdzieś się tego nauczył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowr - to nie miejsce na 'śmieszne pice', także, proszę, mniej 'wektorków' w twojego autorstwa o wątpliwej treści i nade wszystko biednym wykonaniu.

 

takie uwagi sa nie na miejscu kolego, kazdy moze wrzucac swoje speedy i jak dla ciebie to bieda dla mnie np nie ... wiec nie wzniecaj niepotrzebnie ognia

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez ja nie wzniecam ognia, jedynie informuje o poziomie prac kolegi rowr'a, według moich subiektywnych doznań. nie musi mi się wszystko podobać i nie oznacza to jednocześnie jakichkolwiek zaczepek czy prowokacji.

 

aha, pan z tygryskiem to niejaki leander. kompletnie nie pasujesz tutaj, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) mam nadzieje zobaczyć więcej nietypowych prac w twoim wykonaniu. co nie oznacza, iz te typowe są złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SansSerif: własnie, wiesz coś może o motywach takiego działania? Chętnie bym obejrzał tamte speedy, ponoć dobre (raptem jeden widziałem, z tych co przetrwały jakimś cudem).

do końca nie rozumiem przesłania wypowiedzi... mozesz objaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzniecasz misiupysiu bo subiektywna ocena to jedno a ingerowanie co ma byc wrzucane a co nie to juz krok za daleko...jeep widze cie w piekle razem z kumplami cwiartujemy cie i palimy na 2 stosach (zeby bylo ciekawiej) ech ta wyobraznia

 

a co do poziomu prac to jest taki na jaki sobie zasluzylismy, jak to siegmar ladnie napomknal...mozesz go podniesc zobaczymy co z ciebie za kfffiatuszek

 

buziaczki heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, pan z tygryskiem to niejaki leander. kompletnie nie pasujesz tutaj, w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)
Chcialem sie z wszystkimi pozegnac. Jade na podboj holywood 501.gif

 

Tomur, wrzucam jednak moje wypociny. Jutro podejmijmy jakis ludzki temat, wybuchy sa tylko w telewizji a telewizji nie ogladam :)

 

148-kabom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne panie leander :)

 

panie nindzia, ja jeno w trosce o poziom prac tutaj. wybacz. ktoś już kiedyś powiedział, że ilość gwiazdek zobowiązuje. nie mam pojęcia co mają gwiazdki do poziomu, niemniej jednak popieram idee wzmożonego moderowania wszystkimi moimi, czterema łapami.

 

siegmar całkiem fajne, ja bym w ogóle nie malował szczegółów twarzy, niepotrzebne zepsułeś fajny efekt tymże zabiegem. no i rozjaśniłbym zdeczko, ale to już kwestia gustów ;) no i to biedne tło.. heh, ja też coś o tym wiem, wystarczy spojrzeć na moje wypociny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander i tomur - chetnie przylacze sie do minibitwy na speedy ;) podajcie tylko temat

 

mCh - moze rzeczywiscie nie powinienem wydobywac szczegolow twarzy, z tym sie zgodze, ale co do tla i rozjasnienia ... nie zgodze sie

 

brite - tez nie lubie w tym watku gadania, co tym razem staje sie moim udzialem i za co przepraszam ... moja propozycja - wiecej opini o pracach innych u osob, ktore zamieszczaja wlasne ... wiecej tworzmy, mniej gadajmy, do tego mamy inne dzialy na tym forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mch- pracka not bad, ale plz przestań wkurzać ludzi- to nie jest forum, gdzie wczyscy użytkownicy to zawodowi graficy!

Leander- Masz pozdrowienia od Pameli Anderson i spólki:)

poprawiłem tę twarz z komiksu

pic.jpg

No i zabiram się za wybuch, wiem, że nie mam szans, ale lubię sobie porywalizować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze, ostatni raz, zapieje żałośnie:

Panowie! Ratujcie! Mniej blur'u... Proszę.

do kolegi a. - nie rozumiem powiązania krytyki z byciem zawodowym grafikiem, ale cóż... ja rozumuje w ten sposób: skoro ja, kompletne beztalencie i czternastoletni dzieciak potrafie zrobić coś lepszego niż co niektórzy tutaj to ci prezentują sobą raczej, wybaczcie, mierny poziom ;)

notabene, macie jakiś pomysł na konkretny wybuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafie zrobić coś lepszego niż co niektórzy tutaj

To subiektywna opinia. Przestań się mądrzyć, bo nie ot tego jest to forum.

notabene, macie jakiś pomysł na konkretny wybuch?

Ja mam, ale z wykonaniem gorzej

Znacie takie kijowe reklamy, gdzie znajdują kolejne wady picia alkoholu? Właśnie znalazłem nową:)- /20min/no refz/this sucks:)

 

booom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deus: ależ ja się nie wysławiam ponad innych! daleko mi do sporej ilości z was. niemniej jednak trzeba być niedowartościowanym masochistą, by stwierdzić, że jest się gorszym od co poniektórych "wyrobników" pokazujących tutaj swe nowotwory. i nie chodzi o ciebie :)

 

problem w tym, że panowie prezentują typową postawę polaka-kompleksiarza, który widząc dziwaka znającego swą wartość krzyczy - "panowie! udupić chama, udupić!" dajcie spokój ze swymi skromnymi mądrościami i syndromem katolickiego samokajania. trzeba się umieć sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh, na forum co jakis czas wpada ktos kto chce sie sprzedac ale pozostaje po nich tylko niesmak. Zasada jest prosta: im ktos wiecej wie tym sie mniej odzywa.

 

Za pracami kolagialka nie porzepadam, ale nie ma kompleksow i robi postepy. Poziom spadl bo wczesniej wrzucali prace glownie rysownicy z gornej polki - Tiger1313, Biglebowsky, Kengi , oDD czy Bill (hahahahaha). Teraz jest tych osob wiecej i bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Proponuje wprowadzic popularna w takich watkach zasade - nie ma obrazka, nie ma postu. Czyli cytujac Pawla Lipke z analogicznego watku na F3D:

 

"glos moga zabierac tylko osoby pokazujace w danym momencie jakis

swoj obrazek"

 

 

Obrazek: (ref + sangwina + ps)

 

147-akt.jpg

 

Siegmar: bedziemy Cie informowac jak ruszy jakis temat mini bitwy :) Dzis namazalem tylko ta panienke i wracam do roboty. Ew. mozna przyjac ze tematem na dzis jest akt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności