Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie ma czego komentowac. Bardzo bys chcial, ale Ci nie wychodzi. Plis, nie zarzucaj nas swoimi pracami, nie w tym watku.

 

A jezeli mialbym Ci dac rade, to zacznij od lapania formy w temacie martwej natury, bo postac ludzka jest wyzsza szkola jazdy. Nie mowie juz nawet o kolorze.

 

Proponuje ksiazeczki pana Parramona, sa swietne i tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy sympatyczni dzisiaj ojapie___e! Kazdy moze pokazywac prace zgodne z tematyka dzialu, niezaleznie od poziomu - OVER.

a co do reszty sie zgdzam, tylko warto dodac ze autor ma latek 14, i dopiero zaczyna, zabierajac sie calkiem ambitnie do rzeczy, wiec moze byscie tak swoje szacowne skostniale cyniczne zady zmusili do naprawde w miare rzeczowych porad.

 

WM - ty nie spiduj czasem, zostaw to sobie jak juz sie zaznajomisz z rysunkiem konstrukcyjnym, kazdy przedmiot i kolor ma inna jasnosc - walor i to tez wypada w rysunku pokazac, ale przedewszystkim skup sie na konstrukcji, perspektywie, niezaleznie od tego czy rysujesz plama, czy linia - reszta jak powiedzial Drug - po ksiazki - do biblioteki - juz ci to mowilem, bez zapoznania sie z tematem bedziesz mozolnie przecieral kilkaset lat pracy wielu ludzi, i moze ci czasu nie starczyc - ale staraj sie bo masz ambicje i moga byc z ciebie ludzie.

A wiec po ksiazki o rysowaiu i malowaniu i przejrzyj maksymalna ilosc albumow jaka sie da, podpatrujac jak inni radzili sobie z roznymi technicznymi sprawami. jakis kurs ci juz doradzalem i wciaz jest to aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WavaMiva: nie jest zle , jak na poczatki to nawet dobrze, jestes odwazny w tym co robisz, jesli moge cos zaproponowac to za bardzo skupiasz sie na szczegolach gdy jeszcze ogulu nie masz narysowanego dobrze. Popatrz na indianina, ma nawet narysowane juz zmarszczki podczas gdy usta sa potraktowane tak niedbale a i glowa nie ma dokladnego ksztaltu. Rysuj duzo z zycia - innych ludzi (naprzyklad rodzine), albo patrz na zdjecia(ja sie w ten sposób uczylem rysowac i mi to pomoglo)

 

indianin mnie zainspirowlal do tego zebym se sam namalowal jednego (rap TM)

 

0560-indianin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigle: give me a break. Nie powiedzialem, ze nie moze postowac swoich prac, tylko poprosilem, zeby nie postowal ich w tym watku. Speed to nie jest praca czlowieka bez warsztatu, wprost przeciwnie. Zeby zrobic dobrego speeda trzeba duzo umiec, a w przypadku WM tak nie jest. Zalozy sobie swoj watek, bedziemy mu robili korekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem z powrotem na pierwszą wersję. Planowałem nadać klimatu, ale faktycznie ten \"retusz\" jedynie zaciemnił część detali.

 

WavaMiva: faktycznie bardziej skorzystasz w nowym wątku. O pastelach zresztą już były ciekawe rozmowy, a w \'speedach\' raczej nikt Ci dłuższych porad nie będzie udzielał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieks tiger, fajnie ze ci sie pdoba moj chodzący strach na wróble :D

 

dzisiaj se maznołem pare krajobrazikow ze zdjec (ref) znalezionych w googlu. kazdy zajoł po okolo 20 minut.

 

0565-landscape.jpg

 

0566-landscape.jpg

 

0567-landscape.jpg

 

0568-landscape.jpg

 

0569-landscape.jpg

 

0570-landscape.jpg

 

forum mi działa bardzo powoli T_T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe, ladniutkie to wszystko, ladniutkie, bez dwoch zdan. Odd daje czadu. Brakuje mi troche nowosci od BigLeba, khe, khe. Lebo, leniu, machnij cosik.

 

A mnie znowu baby przesladuja. Tym razem ikona popkultury czyli twarda baba z bronia. A co. Khe, khe

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności