Skocz do zawartości

3d Postać: Ork


Brolias

Rekomendowane odpowiedzi

Ten model jest moim pierwszym calym zrobionym (finished).

Metoda wykonywania to

line>clone i skalowanie>cross section>surface>edit poly>dalszy modeling

w poly,vertexach i na edgach.Od razu mówie że nie będę go poprawiał a te ślady na nogach i bicepsie mają być.

On nie ma uszu bo to jest rasa \"bezuszna\" :D

Prosze o komentarze.

ork.jpg

ork2.jpg

ork3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bez teksturek, moedling tez nei najlepszy no ale ja bym pewnie takeigo nie zrobil :) modlowanie hominidów i innych człekokrztałtnych istot mi niezabradzo idzie zreszta zaczynam w 3d ehh. Wydaje mi sie ze jak na uczocego sie to calkiem niezly sukces powodzenia i pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rety - co wy radzicie???

 

niech chlopak modeluje to na co ma ochote bo inaczej szybko sie zniecheci i nic nie skonczy...

 

ja do dzis nie umiem zrobic samochodu - nigdy mnie to nie krecilo (teraz zaluje - bo czasami umiejetnosc tworzneia nieorganicznych modeli sie przydaje)*

 

-----------------------------------------------------------------

* niektorzy z tej wypowiedzi moga wyciagnac wniosek ze umiem modelowac modele organiczne - to zwodnicze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj juz kiedys pisalem takiego posta i nie lubie sie powtarzac ale to zrobie- skoro ktos zamieszcza post na forum to znaczy ze albo oczekuje pomocy albo wskazowek- no chyba ze ty zamieszczasz swoje prace wylacznie po to zeby sie pochwalic- jak tak to wspolczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dla Brolias\'a Small tipa! jak zaczynalem modelowac to robilem wszystko,doslownie wszystko z kul! moze ty tez sprobujesz,i jak niemasz zlego sprzetu to zaczni narazie robic czlonki ciala z odzielnych czesci,to da ci trochi leprze efekty,a z miarem czasu nauczysz sie modelingu i jeszcze zadziwisz to towazystwo

PS. sorki za bledy ale wiecie jakie mam z tym problemy,mw4d ty wiesz o co chodzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja uważam, że zmierzasz donikąd bo ucząc sie modelowania poszukałbyś chociażby najprostrzych tutoriali i spróbował zrobic coś konkretnego.

 

Twoja \"metoda\" to żaden styl i po pierwsze jest czasochłonna do dobrego wykonania, po drugie trudna w mapowaniu, po trzecie mocno zawala kompa bo meshsmootha dajesz aby wygładzać, po czwarte nic nie pokazuje.

 

Pablo dobrze Ci radził abyś zaczął od prostrzych rzeczy i nie rzucał się na organikę a Ty widzę robisz smoka. Nie obraź się ale obydwie Twoje prace nadają się do W.I.P a nie do gallery.

 

Jeśli szukasz pomocy w modelowaniu i teksturowaniu napewno wielu z uzytkowników forum Ci pomoże. A co do postawy \"cos jest bo takie jest\" albo \"nie chciało mi się\" to Max Scripcie nie ma takich komend. Są natomiast \"postaram się\", \"zrobię to najlepiej jak umiem\", albo poprostu \"zrobie to\"

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mis ie ze chcesz robic tak jak ja , czyli wszyko naraz chcesz wiedziec hehehehe na samym pocztaku tez tak zaczynałem , to nie jest najlepsz rozwiązanie , Popieram Pablo naucz sie czego wiecej zaniem czaczniesz sie wspinac na góre bez sprzetu , to moze byc niebezpieczne , popracuj nad sobą ,

 

Postac na pocztaku dobra ale jak sie głebiej przyjrzysz to zauwarzysz ze jest nie wyrazna i ograniczona .... Wiele jeszcze czasu n to aby wygladała zaiste tak jak ty chcesz , NO cóż powodzenia i pracuj pracuj , po kazdej pracy bedziesz ocras lepsiejszy POWODZENIA !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności