Skocz do zawartości

Scena 3D: Świątynia


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Od pewnego czasu chodziło za mną coś takiego... w czasie wolnym o pracy smaruje sobie taką scenę. Nic wielkiego taka pauza od wizek mieszkań i fryzjerów :>

 

Chciałbym trochę dodać tam koloru i jakieś freski namalowane przeze mnie. Naturalnie rzeźby postaram zróżnicować jakaś pani i pan.. może jakiś mityczny stwór... no zobaczymy co mi do głowy przyjdzie :) No ale czy starczy czasu....? któż to wie... jestem dobrej myśli... że kiedyś to skończę :)

 

Jakiekolwiek porady mile widziane :)

 

P.S.

Pewno zauważyliście ten krzywy sufit w wejściu... no cóż zauważyłem go dopiero po renderku... ale poprawiłem w trymiga :)

 

testylight2ld1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wygląda jak z jakiejś gry rpg:D podłoga ultra czysta i ultra odblaskowa..

co mi nie pasuje w samej budowli...poziom podłogi wydaje sie być na poziomie ziemi..dziwne wejścia..no pracuj pracuj.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wypowiedzi.... no półki co to był test światła nie materiałów :> zresztą co do podłogi to zboczenie zawodowe..często muszę wyidealizować pomieszczenie na wizualce :)

 

D4D4L - zwykłe MR światła z żółtymi i niebieskimi odcieniami :)

 

Upne kiedyś reszte jak bede miał taki bezrobotny dzień jak dzisiaj..czyli za jakieś 2-3 tyg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga sie błyszczy jak psu jaja,moim zdaniem jest jeszcze prześwietlone no i nie dokończone texturowanie(rzeźby).

 

ogólnie moze być;d

 

Popraw niektóre elementy takie jak

1 podłoga

2 przeswietlenie

3 textury trochę popraw

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno powiecie że przekombinowałem z tym odblaskowym sufitem..ale kiedyś w materiale promocyjnym folii na sufit zobaczyłem taki kościółek i korciło mnie looknąć jak by to wyglądało. No cóż eksperyment przeprowadzony ciekaw jestem waszej opinii :>

 

Na razie textury są jakie są :>

 

Ciemniejsza wersja

testylight5lb9.th.jpg

i jaśniejsza

testylight3tz1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto protoplasta kolejnej rzeźby w holu... jest to bardzo wczesna forma... low poly zringowany na pozę modelu który będzie tworzony na podstawie starej siatki. Dłonie będą w nieco innej pozycji i bardziej zaciśnięte.

 

No na materiały to już nie patrzcie :> ciepnołem chroma żeby było widać co ma sie świecić a co nie :)

42393870fi1.jpg

64537055kd1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności