Skocz do zawartości

Pożar największego budynku we Wrocławiu - Poltegor Demolition Picnic Z D J E C I A !


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Doombringer: tutaj nie chodzi o to czy ma być efektownie (oczywiście jesli będzie efektownie nie będzie źle), ale mi osobiście najbardziej zależy an zrobieniu reportażu z takiej akcji. portrety strażaków, mimika i gesty, po prostu fotorelacja z akcji ratunkowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Doombringer: tutaj nie chodzi o to czy ma być efektownie (oczywiście jesli będzie efektownie nie będzie źle), ale mi osobiście najbardziej zależy an zrobieniu reportażu z takiej akcji. portrety strażaków, mimika i gesty, po prostu fotorelacja z akcji ratunkowej.

 

Pozdrawiam

 

znaczy działamy - super

a dołączysz się do gaszenia piwem wieczorem ?

coś słabo idzie z listą chętnych

 

na gaszenie zapisali się :

- Chveti

- AGmakonts

- Tweety

- Nielot

 

- Knysha ???

- Vorek ???

- Deu....Drakula ??? marudziłeś że jak jest spożycie to Cie nie ma - zobaczymy co wymyśli teraz :)

 

kto jeszcze ?

 

 

program zabawy

 

 

10:00–12:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.00-14.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ĆWICZENIA BOJOWE – WSTĘPNE ZAŁOŻENIA TAKTYCZNE

 

POŻAR POWSTAŁ NA XV – XVII PIĘTRZE BIUROWCA POLTEGOR WE WROCŁAWIU, ODCINAJĄCY OK. 30 OSÓB W GÓRNEJ CZĘŚCI BUDYNKU. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ICH EWAKUACJI PRZY POMOCY ŚMIGŁOWCA I METODAMI ALPINISTYCZNYMI ( UDZIAŁ GRUP WYSOKOŚCIOWYCH Z DOLNEGO ŚLĄSKA ).

 

GASZENIE POŻARU PRZEZ JEDNOSTKI PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Z KOMENDY MIEJSKIEJ PSP WE WROCŁAWIU I SĄSIEDNICH POWIATÓW. W CZASIE AKCJI KONIECZNOŚĆ UDZIELENIA POMOCY MEDYCZNEJ OK. 30 POSZKODOWANYM. BUDOWA ZAPLECZA LOGISTYCZNEGO I ZABEZPIECZENIE TERENU DZIAŁAŃ RATOWNICZO-GAŚNICZYCH.

 

PODMIOTY RATOWNICZE BIORĄCE UDZIAŁ W ĆWICZENIACH:

q SIŁY RATOWNICZO-GAŚNICZE PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ Z KM PSP WE WROCŁAWIU I SĄSIEDNICH POWIATÓW W SILE OKOŁO 2 KOMPANII GAŚNICZYCH,

q RATOWNICY WYSOKOŚCIOWI Z 4 GRUP SPECJALISTYCZNYCH PSP Z WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO, ŁĄCZNIE 20 STRAŻAKÓW,

 

INNE PODMIOTY BIORĄCE UDZIAŁ W ĆWICZENIACH:

q GRUPY RATOWNICTWA WYSOKOŚCIOWEGO Z; POLICJI, GOPR I STRAŻY GRANICZNEJ, ŁĄCZNIE 30 OSÓB,

q JEDNOSTKI POGOTOWIA RATUNKOWEGO I INNYCH SŁUŻB MEDYCZNYCH: 5 KARETEK RATUNKOWYCH,

q SŁUŻBY WZK UM WROCŁAW I INNE SŁUŻBY MIEJSKIE DYSPONOWANE PRZEZ WZK.

 

q POSZUKIWANIE STRAŻAKÓW ZAGINIONYCH W AKCJI I USERÓW FORUM MAX3D.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bynde. Gdzie sie spotykamy i o ktorej dokladnie, dziewczyny :?

 

ja jestem w rejonie walk od 9.00 szukam miejsca, bede sie krecił po okolicy

telefon masz, na piwko/etanol wieczorkiem dołączysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pix - w zasadzie bede mial z 50 zl wiec jak chcesz sprzedac...

 

i to ma wystarczyc na rzeczoną zgrzewkę browaru, kolacje i powrót do domu ?

 

btw - w sobotę około 11 musze niestety sie zdematerializowac takze doba hotelowa trwa do 10.50 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to fajnie i helikoptery będą i Ira ma grać na dachu tylko z fotami bedzie gorzej bo trza będzie trzaskać zza jakichś tam taśm w kolorze jaskrawym... więc sobie długie lufy przygotujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu w kupie siła

 

idealne haslo na "taka" impreze :P

 

 

 

chveti - chcielm pojsc na bro, ale sie zmyliscie za szybko - a na wodke jakos nie mam ochoty w obliczu koniecznosci zrobienia 4 rysunkow budowlanych na poniedzialek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności