Skocz do zawartości

Fotografia: makro contest


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm, ja jak chce mieć duże powiększenie to odkręcam obiektyw i przykładam odwrotnie do bagnetu, trzeba uważać aby szkła nie porysować.

do mniejszych powiększeń sigma albo helios z pierścieniem makro, do nabycia za grosze na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creator ja kiedyś robiłem zenitem makro z mieszkiem..

albo mówimy o tym samym :P

Nie kaloryfer i nie piersiówka-daleko jak Alfa Centauri

 

dariusz A masz na obiektywie pierścień do ustawiania przysłony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creator - małej wielkości małej 1,5 cm na oko srednicy, Saturator daleko

dariusz - myślisz, ze jak coś rozwale w tatowym nikonie d70 który uzywa do pracy to sie wkurzy? :$

 

Są takie 4 elementy jeden po drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibrator ?

 

hehehhe

kiedys w Radio MAryja byl konkurs muzyczny dla dzieci - dzwonil dzieciak - a ksiezulo losowal nazwe instrumentu muzycznego i pytal szczeniecia co to jest.

dzwoni dziewcze lat 9 i ksiezulo miesza miesza wynalazł - czyta - "wibrator" lekko

sie zmieszał ale mówi twardo "ale dziwne nazwy maja te instrumenty" i pyta dziewczecia - do czego służy wibrator - a ta bez wahania - "do zaspokajania" - ksiezulo się udławił a ja straciłem przytomność po spadnieciu z krzesla.

 

autentyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wibrator ?

 

hehehhe

kiedys w Radio MAryja byl konkurs muzyczny dla dzieci - dzwonil dzieciak - a ksiezulo losowal nazwe instrumentu muzycznego i pytal szczeniecia co to jest.

dzwoni dziewcze lat 9 i ksiezulo miesza miesza wynalazł - czyta - "wibrator" lekko

sie zmieszał ale mówi twardo "ale dziwne nazwy maja te instrumenty" i pyta dziewczecia - do czego służy wibrator - a ta bez wahania - "do zaspokajania" - ksiezulo się udławił a ja straciłem przytomność po spadnieciu z krzesla.

 

autentyk

Mam tę empetrójkę. :P

 

A urządzenia mogłam się domyślić, bo Deus miał dzisiaj koło do pisania, a wiadomo, jak to jest. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności