Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Mustang Shelby GT 500


patry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

DraB - dzięki :)

Freedom Fighter - hehe, dzięki :)

trosiek - sidewalla mam, tylko go nie włączyłem bo bardoz wydłuża czas renderignu :)

hkropinski - z pracy pana ali ismaila ukradłem tylko jeden pomysł - ma być most, ale jaki, jakie światło i w ogóle całą resztę wymyśliłem sam :) Co do efektu folii... hm... przyznaję, że efekt nie był zamierzony, ale mi się podoba (przynajmniej nie wygląda jak zwykły diffuse z reflectem :))

JohnZi - hm... z założenia miało być ciemno... u mnie nawet wygląda za jasno :D

pecet - fakt, ale... kurde nie wiem co dodać :/ Podpowiedzcie coś (i od razu najlepiej podajcie wymiary i refki tego czegoś ;))

Freedom Fighter - no za bardzo pomysłu nie mam co tam jeszcze dorobić :(

Nvidia - dzięki :) A powiedz co tam jeszcze zrobić :)

 

Troszkę pobawiłem się jeszcze shaderkami i światełkiem :)

2003776506088829878_rs.jpg

 

Troszkę za duży glow i DOF mi tu wyszedł :) region renderem wyrenderowałem jeszcze z mniejszym glowem

 

2003780029742350146_rs.jpg

 

I tyłek :)

 

2003712227807239629_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie kombinujesz patry, bardzo mi się podoba pomysł z tym mostem o zachodzie słońca :)

zapowiada sie ciekawie... choć z tymi reflektorami to juz chyba przesada - wyglądają jakby miały się zaraz spalić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mógłbyś zmienić tło. Jeśli chodzi o to co dodać to może jakieś mocowania mostu Bardzo fajne te lampy jak się świecą tylko imo trochę za mocno. Pamiętaj że spoglądając na lampę samochodową pod kątem (z boku) nie bije ona tak po oczach jak bezpośrednio (przynajmniej w moim aucie tak jest ;P) Zawsze warto podrasować texture drogi i coś dorzucić do sceny np. jakąś gazetę, która unosi się od podmuchu forda ;) możliwości jest wiele zależy co wolisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nvidia ma racje przydalyby sie jakies mocowania, filary na tym moscie bo tak lyso jest a w oddali moze jakies wierzowce, miasto oswietlone o zmierzchu, bądz tez jakas gorka, na niebie moglby leciec jakis samolocik ze smoga ktora sie za nim ciagnie.

skoro samochod jedzie po prawej stronie a domyslam sie ze tak jest to po drogiej stronie mostu przydalyby sie jakies inne samochody chociaz jakies prowizoryczne tak zeby bylo widac tylne swiatla (takie rozmyte jakby byly w ruchu)

 

pozdrawiam i zycze powodzenia w dalszej pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak już nie robisz mostu dalej (ale moim zdaniem chociaż jakież przęsła by sie przydały) to daj jakieś tło, jakieś miasto nad rzeką albo coś.

Pomysł z innymi samochodami mi sie nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homa - dzięki :) Faktycznie, reflektory za mocne zrobiłem :D

Nvidia - na takie tło jestem skazany, bo używam mr sun'a i sky'a :) Tzn. no mogę zmienić, ale nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś sensownego i rozsądną rozdzielczością :/ Co do gazet, dobry pomysł :) Już biorę się do roboty :)

osiris85 - ee... tzn. są te różne filary czy jak to się tam zwie mostu, tylko po drugiej stronie, żeby się odbijały w karoserii :) Tak to wygląda :)

2001296871145537717_rs.jpg

Co do samolotu i aut to nie będę tego robił, bo za bardzo by to odciągało uwagę od mojego autka :) A chodzi mi przecież tylko o ładną prezentację swojego modelu :)

Freedom Fighter - no jak dacie jakieś ładne refki to coś tam zawsze można skrobnąć ;) Z tłem tak jak już mówiłem jest problem, bo nigdzie nie mogę fajnego znaleźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek - nie no, noc odpada :D

pecet - no niewiem, może szukać nie umiem :D Ale wszędzie tylko fotki ogółu znajduje, żadnych z detalami... :/

Georgas - nom :)

pecet - jakie przeczucie? :P

trosiek - dzięki, ale fotek detalu tam raczej nie ma :/

 

Dobra, wiem, że pewnie zaraz niektórzy będą chcieli mnie zabić, ale narazie kończę pracę nad fordzikiem. Gdy sobie pomyśle, że jutro trzeba iść do szkoły i wolny czas będę miał tylko w soboty i niedziele (i to też nie za dużo :/) to aż mi się szczęka zaciska... :/ Z taką ilością czasu most skończyłbym najwcześniej za miesiąc, a moja psychika na 101% by tego nie wytrzymała :(

Link do finisha - http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=43886

Najwcześniej w wakacje wrócę do tego autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności