Napisano 14 Lipiec 200717 l projekt: loft. mieszkanie. architektura wnętrz powierzchnia: 57 m2 (bez antresoli) lokalizacja: łódź klient: prywatny etap: koncepcja . . . . . . . . . . . . . . .
Napisano 14 Lipiec 200717 l To jest fenomenalne po prostu... ;) Sans, orientujesz się ile taki loft kosztuje?
Napisano 15 Lipiec 200717 l eh kamery mają dzikie patrzenie, te kąty są strasznie nie naturalne nic mnie tak nie rozprasza jak to do tego stopnia że reszty nie widziałem
Napisano 15 Lipiec 200717 l To jest fenomenalne po prostu... ;) Sans, orientujesz się ile taki loft kosztuje? 6500-8500 pln/m2 , ale od dawna już wszystkie sprzedane... projekt na renderach wygląda jak prawdziwy loft. przestronny , surowy... szkoda że w rzeczywisości to malutkie pomieszczenia... gdyby został w tych bielach byłby genialny. ale pewnie troche materiałów jeszcze dojdzie.
Napisano 15 Lipiec 200717 l Bomba.. Koncepcja!! Ja bym jeszcze dął białe kotary..Taki zapychacz dekoracyjny niż użyteczny, no, ale co ja tam wiem, jak na typowe lofty to okna ciut małe jak do tej wysokości pomieszczeń, albo okłamanie takie po prostu wyszło na obrazku. Pozdrawiam.
Napisano 15 Lipiec 200717 l świetne. brakuje mi tylko odrobinę światła z exteriora, wyszłyby wtedy też okna fabryczne. aha na 1wszym nie ma telewizora antresolowego :D
Napisano 15 Lipiec 200717 l Autor eh kamery mają dzikie patrzenie, te kąty są strasznie nie naturalne nic mnie tak nie rozprasza jak to do tego stopnia że reszty nie widziałem A jakie kąty są naturalne? Ludzkie oko ma zakres poziomy powyżej 180 stopni. Pionowy trochę mniejszy, ale oczy zazwyczaj występują parami i nie są nieruchome. W efekcie to co widzisz trudno porównywać z fotografią, chyba że potrafisz sobie wyobrazić efekt sprzężenia dwóch okiektywów fisheye 180 z korekcją perspektywy wykonywaną w locie. Skalę najlepiej odczytywać z rzutów i kładów 2D, choć jest to zupełnie nienaturalne :) Jest to wizualizacja wstępnej koncepcji, przygotowana na podstawie projektu budowlanego do zmian lokatorskich dla developera. Dlatego brakuje tu detali. Sprzęt RTV będzie w pobliżu TV. Wyspa ma ponad 3m długości. Wysokość użytkowa na antresoli to max. 190cm. Kontrowersyjne, ale życzeniem inwestora była antresola.
Napisano 15 Lipiec 200717 l Koncept świetny sam w sobie - chętnie zobaczył bym takie cos w żywcu - z wykonaniem gorzej, bo i rozmyte, i za duzy szum, i tekstury nie teges - ale wiem ze nie o to chodzi w tym przypadku więc to pomijam.
Napisano 16 Lipiec 200717 l A jakie kąty są naturalne? 60 stopni - kąt dobrego widzenia z tego co pamiętam :) ps: Zmiana centralnego pola widzenia w zależności od: przyjętej pozycji ciała: a) siedzącej, b) stojącej; płaszczyzn obserwacji: c) pionowej, d) poziomej; zasięgów pola widzenia: 1) optymalny, 2) maksymalny.
Napisano 17 Lipiec 200717 l Autor 60 stopni - kąt dobrego widzenia z tego co pamiętam... I co ma konstrukcja oka do wrażenia jakie pozostaje Ci po pobycie w małym pomieszczeniu? Czy swojej wizualne wspomnienia z tego pobytu porównałbyś bardziej do wąskich pojedynczych kadrów ledwo obejmujących detale, ujęć robionych obiektywem szerokokątnym fisheye z pozaginaną perspektywą, czy raczej do tego co ja pokazuję? :)
Napisano 17 Lipiec 200717 l pisałem tylko o naturalnych kątach. wiadomo jak jest :) btw. wcześniej to mi sie obrywało od Ciebie za nienaturalne ustawienia kamery a sam walisz w kiblu żabią perspektywę ze zbiegami jak na Manhattanie ;P
Napisano 18 Lipiec 200717 l Autor robi wrazenie... co to za sofa? model: Cubic; producent: Sits http://www.sits.pl W UK powinien występować po tą samą marką w dużych sklepach meblowych. W Polsce dostępny tylko w jednym sklepie w Warszawie.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto