Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Sdkfz 303 - "Goliath"


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yaro16 - no cóż każdy ma swoją metodę, Pionier zimmerit modelował na swoim tygrysie.

 

Kliment - będzie ulica i kamienica i barykada:) nie będzie powstańców ani niemców, ale nic nie obiecuję:)

 

ReflectVision - to nie jest czołg:) a proporcje sa ok. lub bardzo zblizone do ok. tu masz trochę informacji o tym pojeździe: http://www.powstanie-warszawskie-1944.ac.pl/goliath.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO zaczyna wyglądać...moze troszke uszkodzeń na kamienicy by sie przydało.....mam pytanie po lewej gdzie ten "murek" bedzie pewnie barykada....masz juz pomysł z czego ona bedzie?

PS- do wszystkich dla których ten "czołg" jest za mały...na miłość Boską!!..to nie czołg!nie oglądacie filmów czy jak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... szczerze mówiąc nie przypominam sobie żeby ten "czołg" występował w jakimś filmie:P

Nie wiem czy to dobrze że goliath jest taki mały w tym kadrze i tak z boku no ale nie wiem jak to sobie tam zaplanowałeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc jeśli uznamy, że skala na fotce z ludźmi kilka postów wyżej jest dobra (a raczej jest) to w takim razie pojazd na ostatnim renderze jest ciut za mały, wnioskuje to po rozmiarze drzwi kamienicy.

Jedziesz dalej, ciekawe jak poradzisz sobie z texturkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kurde teraz się dopiero skapłem że to nie czołg tylko ta ich zdalnie sterowana mina :D
ja bym powiedział że to taki "samochód pułapka" ;)

 

tak się przypadkiem złożyło, że właśnie wczoraj się na taki natknąłem we wrocławskim arsenale :)

http://img480.imageshack.us/img480/2384/goliatmalymk8.jpg

nie fotografowałem go jakoś szczegółowo bo byłem tam po referki maxima :)

 

jak dla mnie super ci idzie. może zrób jakąś dziurę czy wyrwę w tej ulicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kliment - zniszczenia będą, spokojna głowa, przecież trwa powstanie, barykada będzie miedzy innymi z tych płyt chodnikowych co ich brakuje na chodniku.

Ardeni - co do rozmiaru goliatha, starałem się wszystko dokładnie wymierzyć, więc wydaje mi się że Twoje wątpliwości wynikają raczej z ustawienia kamery a nad tym jeszcze trochę popracuję później, co do tekstur to sam jestem ciekaw jak mi wyjdzie.

Valery - dzięki, tak pięknego bruku nie będę psuł, za to rozwalę trochę kamienice:), wspominałeś coś o referkach maxima, bardzo byłbym wdzięczny gdybyś zechciał sie nimi podzielić:)

 

A tu malutki update:

52c9e3b8e085c227m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.. Fajnie to wygląda. Pobaw się "reactorem" i pozrzucaj kilka kul na scenę :PP A tak serio to te płyty chodnikowe powinny być gdzieniegdzie połamane, ta kostka brukowa chyba zbyt wygładzona. A i jeszcze się doczepie :P tej płyty chodnikowej prawie "spod" budynku to by raczej nie wyciągnęli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://powstanie-warszawskie-1944.ac.pl/anowe/chwat3.jpg

 

Tu masz "wyposażenie barykady" w powstaniu warszawskim. Sporo tego jest więc wybór co do modelowania masz. Pozdrawiam.

 

Aha, co do śmietników to są ok. Tak mi się wydaje, może lepiej by wyglądały jak byś zrobił takie przetłoczenia jak w linku na górze. Na drugim planie po lewej widać kilka kubłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności