Skocz do zawartości

Teczka 2D: anoniredi


anoniredi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

może na początek się przedstawię, co by uniknąć nieporozumień- Agnieszka jestem, taaak "kobieta płci przeciwnej" ;>

Nie mam zbyt wiele do czynienia z grafiką/plastyką, jestem na dobrej drodze żeby zostać filologiem (jeżeli ktoś ma problem z j. niemieckim, służę pomocą) - dlatego też krzyczcie, bijcie, upominajcie,... kiedy będę się rozpisywać ;P

Rysuję bo lubię. Wszelkie rady, sugestie mile widziane. Mam nadzieję, że uda mi się uszczknąć choć odrobinę Waszej wiedzy.

Chyba starczy już zwierzeń ;)

Na pierwszy ogień odgrzewane kotlety:

węgiel (uwielbiam babrać się węglem)

portrbyanoniredikb0.jpg

i bezduszna technika...

oekaki

pluskwafq9.jpg

Photoshop

artwas1.jpg

chciałam poćwiczyć rysowanie twarzy i jakoś nie mogłam się oprzeć...

arrohoo3.jpg

 

A to wczoraj zaczęłam i skończyć nie mogę... martiniyh0.jpg

 

No to zdrówko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Potencjal jest - i to spory, pozostaje cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :] Na razie sugeruje anatomie bo to mi sie rzuca najbardzij w oczy. Np ta pani stojaca tylem wyglada jakos tak dziwnie jakby stala przodem, widac lopatki i lokcie ale wciaz cieniowanie jakos jest tak dziwnie poprwoadzone ze mi sie gubia oczy. Ale pierwszy wegiel jest naprawde cacy.

 

Troche sie przylozysz i kto wie czy rysowanie dla przyjemnosci nie zmieni sie w cos wiecej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy-nie mam zastrzeżeń,2 bardzo czysty szkic,dokończ tą wizję,pobródź go trochę, odwrócona dziewczyna,potrzebuje ścięcia ramion, lekkiego zgarbienia się, i popracownia, nad łopatkmi, ogólnie będzie dobrze, barman jest przy długi....

generalnie talent masz, wystarczy popracować.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje odczucie jest takie, ze od dawna lubisz rysowanie, z taka mala poprawka na to, ze do niedawna/b.niedawna tworzysz na komputerze.

Co z tego wynika:

1 nic zlego:)

2 pani rysowana weglem wyglada re we la cyj nie, drazni mnie tylko odrobine brak koloru torsu pod glowa, taki detal

3 szkic... szkoda ze jest tylko szkicem, mysle ze warto powrocic do tej pracy

4 dziewczyna, hmm... troche polamana ( glowa za bardzo w lewo, lewa noga rowniez ) + mysle ze cieniowanie jest za bardzo delikatne, warto byloby wybrac jedna strone jako mocno oswietlona, a druga pozostawic w cieniu, mysle ze wiadomo o czym mowie:) + piekny ciuszek ( nie moge znalezc slowa )

5 Mysle ze lokaj wzorowany jest na brytyjczyka, dlatego tez ma tak pociagla twarz, podoba mi sie to. Obszar wokol oczu dobrze wykonczony. Mysle ze marynarka powinna ukladac mu sie bardziej... poprawnie, jak to zazwyczaj bywa. Chcialbym zobaczyc ta prace z mniejszym rozmyciem, glownie w okolicach: laczenia sie tla z taca, rekawiczki z tlem (btw pieknie ja pogielas), i ogolnie na okolo glowy. Musze cie pochwalic za fantastyczny kieliszek badz lampke.

 

A no i oczywiscie - witamy na forum kolejny talent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wegiel i ostatni szkic rewelka ( czekam na kolor )

 

panienka stojaca plecami tak jak pisali wszyscy wyzej do poprawki ... wedlug mnie ona az sie prosi zeby stac przodem, pozatym mocno mi sie skojazyla z jedna z grafik Lindy Bergkvist

 

pozdrawiam i gratuluje talentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grass, tylko z jedną? Mi przychodzą do głowy co najmniej 2 ;)

 

Dobsz, drodzy państwo, próbowałam poprawić panienkę w niebieskim. Rysować jej od przodu nie miałam ochoty, więc obniżyłam jej ramiona, przesunęłam nogę, "odwróciłam" nieco głowę... bla bla bla i zwątpiłam. Gdyby dorysować jej garba, dodać blizny/szwy, troszkę pomarszczyć skórę i nadać jej zielonkawy odcień... Przepis na Igora xD

Nie lubię wracać do starych rysunków...

...dlatego pomęczyłam trochę ostatni szkic - 3 wersje kolorystyczne, każda na inną koncepcję. Jak mój sprzęt pozwoli, będzie "coś większego".

Który zestaw wam się podoba?

omnetrinumgx9.jpg

Taaa, cieniowanie jest ble, fee i fuj ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydzem siem pokazać Igora ;p

Teraz staram się używać refek przy dziwnych pozach, żeby uniknąć takich wypadków (a tak nie lubię rysować ze zdjęć).

 

Drugi wariant jest akurat leżący łóżkowy, inne są... inne ;)

 

Kotleta znalazłam

oekaki umęczony (jak widać shi-painter jest idealny do rysowania lineartów)

brrachgx1.jpg

(żeby nie było, że pierdoła po jednym obrazku wkleja)

 

dzisiejszy speed (30 min. z zegarkiem w ręku)

smszczxv2.jpg

 

i taki tam lineart

catlinemt6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam ten babsztyl z fajka sie nie podoba ;) za to kobieta kot mrrr ;)

 

a serio serio to jezeli niemasz doczynienia za duzo z plastyka itd to moze zacznij miec :) mysle ze warto polaczyc to co sie lubi z tym co sie robi zawodowo , bo talentu Ci nie brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum

 

Młoda krew ;). Ostro jedziesz widzę, aż człowieka coś w dołku uciska :). z zazdrości chyba . . .

Chopaki dobrze mówią b.duuuży potencjał widzam. Podoba mi się kolorek w Twoich pracach i praca węglem, ech wsio mi się podobna ;).

 

Na początek 4* ;).

 

BTW> Pokaż Igora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta kot zacna, ciągle płaska ale znacznie mniej niż w poprzednich pracach, tu już wyraźnie budujesz bryłę i idź w tym kierunku. Najsłabiej wyszła twarz widoczna spod maski - za mocno uwypukliłaś kąciki ust, poliki etc. To dość trudne do uchwycenia rzeczy w kobiecej twarzy, w męskiej zwykle wyostrzenie rysów nie razi, w kobiecej wyczuwa się je natychmiast, generalnie lepiej(prościej) unikać mocnego zaznaczania kącików ust. Zęby wyglądają mało kusząco:) bardzo zgrabnie za to wychodzi ci rys. linearny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 

Fajna kotka ;) !!!

Szyjka troszkę płaska, konturek za jednorodny i brudzi ciało. Choć ma urok. Troszkę z talią się zagubiłeś. Możliwe, że trzeba puścić mocniejsze bliki na czarnej skórce, bo troszkę płasko i matowo. Całość jest bardzo ok :)

Widać, że masz power i możliwości. Jak się rozrysujesz, to będzie świetnie.

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj...no widzisz,czasem trza odpocząć od pracy...po jakimś czasie jak zaglądasz do niej błędy poprostu ciskają się same w oczy. Ty wpadłaś w wir poprawiania-znam to;) ,ale musisz odczekać, bo przedobrzasz...tło lepsze,ale chudzielec z niej się robi (ręce) i oczy- zielonkawe, dla mnie były bardziej dosadne

chiba też zęby ma żółte;D

generalnie obrazek ma taki potencjał,że warto chwilkę zaczekać,albo podpatrzeć jak by tu wymyśleć koncept ust, kolorów itp.

Praca jest tak poukładana,że nie powinnaś sobie pozwalać na taki beztroski żywioł, tutaj wszystko widać jak na patelni, widza nic nie rozprasza, widać każdy szczegół...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie konturu chyba niekoniecznie jej pomogło. Płaskie z konturem miało ten urok którego tu już trochę brak. Ale zdecydowałaś się pójść na całość więc brnij dalej:) generalnie wystarczy popracować nad rękoma, żeby wyszły do przodu. Przedramiona przyciemnić , a może większy kontrast na dłoniach. Zdecydowanie jeszcze za bardzo cenisz szczegół nad ogół czego przykładem niech będą zęby - dużo lepiej ale ciągle niepotrzebnie zaznaczasz wszystkie zęby z osobna.

Twarz jest trochę krzywa, flipnij horyzontalnie i będziesz to widziała. Bardzo nieznacznie a i totalna symetria nie jest ci niezbędna przy takiej minie ale chyba ciągle troszkę mogła byś ją ruszyć.

 

2002037794554298639_th.jpg

 

Nie za dobry overpaint ale pokazuje mniejwięcej o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złośliwości? Mam wrażenie, że przegapiłam coś ciekawego :P

 

Purple, miałaś rację. "Odpoczęłam" trochę od pracki i jedyne co mi się w niej teraz podoba, to jej prawy łokieć :/ Nie wiem, co Ci się w tle ostatnio spodobało, bo go nawet nie ruszyłam :P

 

Big, przejrzałeś mnie. Mam taki głupi zwyczaj - zaczynam rysować postać od małego palca ;>

... ten nieszczęsny kontur. Nie wiedziałam co z nim począć. Nigdy nie rysowałam w tym stylu.

 

Od niechcenia coś tam próbowałam poprawić

cat34av1.jpg

Dłonie to dalej katastrofa. A tło będzie, jak narysuję inną wersję z inną paletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności