Skocz do zawartości

Scena 3D: Elf


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć czołem, oto prezentuję Wam prezent dla mojej szacownej żony. Prezent ów przedstawia ją jako elfa w żywozbroi...that's about it.

 

Walcie, zdrowa krytyka zawsze w cenie :)

 

Update: pozmieniałem to i owo, usunąłem kilka włosów, które przestały mi się podobać itp.

 

Obrazek w ładnej rozdzielczości leży tu:

http://krzysztofolborski.com/images/elf_fin_2.jpg

 

elf_fin_s_2.jpg

 

Enjoy,

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hcpiter3d - dzięx

 

Radzisz - zbroja robiona ręcznie, automaty dają za małą kontrolę nad...wszystkim :) Czy mogę wiedzieć, co poprawiłbyś w skórze? Wydaje mi się być ok, ale trochę już na to patrzę, więc mogę nie widzieć.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźizas coś Ty jej zrobił, he he ;-)

Znakomity pomysł i całkiem niezłe wykonanie, choć ta skóra i włosy tak zbyt zblurowanie wyglądają w porównaniu do zbroi, i może to tak zwraca uwagę?!

I fakt ciemno troszkę, ale może to i od monitora zależy :)

Tak czy inaczej ładnie. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homa - włosy nie są zblurowane, sprawiają tylko takie wrażenie w niskiej rozdzielczości :) Zajrzyj pod linka z wersją w wyższej rozdzielczości z mojego pierwszego posta, już tam (1800 x cośtam) widać większość pojedynczych włosów. Na wydruku A3 (4900 x cośtam) widać je w całej okazałości (ale tu już musisz mi wierzyć na słowo :).

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysł ale wykonanie pozostawia pewien niedosyt...

Troche kuleją tekstury i światło. Dopiero na wysokiej rozdzielczości zobaczyłem że sie oblizuje z krwi :) język kolorystycznie za bardzo zlewa się z krwią i można by go troche lepiej wymodelować (zagiąć go na górną wargę albo coś) a krew powinna być bardziej czerwona.

Poza tym ta zbroja się za bardzo błyszczy robią sie lekkie przepały i zbytnio odwraca uwagę od twarzy, która wydaje mi się powinna być tu najważniejsza. No i ta skóra twarzy nienajlepsza, ale to już inni pisali.

Włosy wyszły bardzo fajnie.

Jak dla mnie +4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yano - co do języka - przy takim ułożeniu warg nie da się go zawinąć do góry (a przynajmniej ja tego nie potrafię), żeby zawinąć język do góry górna warga musiałaby się trochę 'zawinąć' na górnych zębach, co głupio wygląda (próbowałem to zrobić). A nie ma to jak fajne, trochę wydęte wargi, hje, hje.

 

Błyszczenie zbroi - imho jest ok, tzn. odblaski wyglądają jak na moich referencyjnych kawałkach metalu.

 

Ogólnie wiem, że jest parę niedoróbek, ale sami rozumiecie, terminy goniły :), tzn. prackę musiałem skończyć przedwczoraj.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

powiem szczerze że bardzo mi się podoba tylko ta krew spływająca z ust mi w ogóle nie podchodzi,

świetna pracka, front się należy!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple - praca sprawia wrażenie nie dokończonej, bo jej nie dokończyłem - miałem sztywno ustawiony deadline :) Najważniejsze, że żona nie wierzyła, że sam to zrobiłem, hehe.

 

Za tydzień-dwa będę miał trochę wolnego czasu. Wtedy doszlifuję prackę korzystając z Waszych uwag i oczywiście pokażę poprawioną wersję.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

briz - to nie sztylet, ale katana...aż tak tego nie widać? :( Kształt głowy trochę poprawiony (tzn. szczyt głowy, gdzie było za dużo włosów). Niestety inne ustawienie kamery nie wchodzi w grę, bo nie mam czasu na ponowne dodawanie wszystkich elementów 2d (a trochę ich jest).

 

Nvidia - specjalnie dla Ciebie zrobiłem trochę ciemniej, bo faktycznie jasność trochę za bardzo biła po oczach.

 

Anyways, dzięki wszystkim za uwagi i pochwały.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie korzystasz z dobrodziejstw speculara??

Na miniaturce wyglądało to bardzo dobrze, ale całość niestety nie zachwyca. A szkoda - bo niewiele temu modelowi do szczęścia potrzeba - lepsze tekturki i kadr mogłyby wiele załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, aj, dawno nie zaglądałem do żony :) Again, dzięki za w miarę ciepłe komentarze, hehe.

 

M@Ti - starałem się, ale wylazł brak doświadczenia w przygotowywaniu tekstur do SSSa (i tekstur w ogóle :), poza tym przytłoczyła mnie trochę liczba map, jakie można wrzucić w skórę Maxa......cholera, wjechałeś mi na ambicję...ech, znowu kilka nieprzespanych nocy...

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca. Za krztałty tej zbroi daje 6+. Ale coś jasno-zielonego w niej sie odbija, gryzie w oczy i obniża realizm. Myślę że bez tego będzie lepiej. Poświęć trochę czasu na tą tważ bo wygląda troche jak jakaś anorektyczka, a oczy są niemal tak wielkie jak usta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siso zamiast tylko odpisywać, dawaj upa, tu już dużo komentów powstało, nawed gwiazdki dostałeś (gratulejszyns;)), pracka wię powinna troszkę wyewoluować...popraw włoski i to co tam Ci jeszcze mówili, pozwól sobie i pracce rozwinąć skrzydła...

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności