Skocz do zawartości

[Software] Silo 2.0 Final


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

od wczoraj sie bawie w demie, i musze przyznac ze strasznie zabawny programik. Latwo podchodzi, obsluga prosta, wprawdzie nie robilem nic ambitnego, ale aowanie displace na bulwiatej poduszce pozostawia niezapomniane wrazenia :)

 

BLADE: wynocha z kryptoreklamą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silo jest dla mnie jednym z lepszych modelerów. Sprawdziłem go na placu boju wielokrotnie i spisał się znakomicie. Oczywiście jest tylko miłą alternatywą, bo w XSI czy w Maxie też się przyjemnie modeluje. Trzeba czasami trochę skonfigurować klawiaturę pod siebie a potem już z górki.

Silo jako niezależny soft jest po prostu ekstra. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator, no co chwile mi sie cham wykrzaczal ! na stos go wrzucilem i spalilem ! za kare, za to 1.3c działała stabilnie u mnie, reszta juz jakos gorzej :)

 

teraz lepiej jest ?

 

edit :

 

ok nie jest wlasnie przeczytalem ;)

 

Silo is a master piece in usability.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wreszcie miałem czas pobawić się demo Silo i musze przyznać że się ciut zawiodłem. Wprawdzie szybki i wygodny w użyciu, ale narzędzia nie działają pewnie. Bevel uzyty na krawędziach stworzył obrocone poligony, bardzo często extrude tworzy zerwoy extrude zanim się go ruszy i samemu ustawi pozadany extrude (przez co mam niechciane dodatkowe edge). Udalo mi się go też wysypać zmieniając jakiś (juz nie pamietam) parametr poniżej 0. Nie jest tego zbyt wiele, ale wystarczy żebym w czasie modelowania zastanawiał sie "czy aby to co teraz zrobie nie zniszczy mi siatki" a tak modelować nie przepadam.

No nic.. pozyjemy zobaczymy, moze za jakis czas znowu sciagne demko i sie pobawie :)

A Hexagon się sypał jak szalony ;)

 

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności