Skocz do zawartości

SCENA 3D: Samolot FW 190 A-8 na lotnisku polowym...


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Zaczalem robic otoczenie dla FW. I chcialbym poznac waszej opinie co do tego co juz zrobilem. Nie wiem moze macie jakies ciekawsze tla bo z tego nie do konca jestem zadowolony, no i czy taka kompozycja moze byc? tzn takie ujecie.

 

pozdrawiam

 

 

otoczenie-4Ret.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki mw4d .

 

tymczasem siedzeialem troszke i testowalem sobie rozne ustawienia i to co teraz mi wyszlo wyglada lepiej niz gdy w tle jest bitmapa (?) ale i tak to chyba nie to ....

 

trawa poprawilem :) nie wiem czy lepiej...

 

zamiast samolotu poki co kulka (jest ona tylko poto zeby wypelnic luke zamiast samolotu nie zwracac na nia uwagi !), z samolotem renderuje sie 48 min :I.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej swietna robota WTG :)

BTW jestem przedstawicielem pewnej społeczności spędzającej duzo czasu na lataniu online samolotami z 2WŚ. Chcielibyśmy wyrendrować ładny, złożony filmik przedstawiajacy walke samolotow. Poszukujemy osob chetnych do pomocy. Poszukujemy gotowych modeli, dokładnych rysunków, doświadczen do tworzenia czegos takiego.

 

Pozdrawiam

 

yivan#student.wszia.edu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Pionier

 

 

obecnie robie textury na skrzydla, ale strasznie biednie to wyglada wiec poki co nie pokazuje tego co zorbilem.

 

 

skoro tak chcecie to pokaze wam render z poniedzialku :) :P

(uwaga bardzo stara wersja, to wlasnie to wyglada tak jak wyzej napisaelm..)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny, ale:

1. Przy finalnym renderingu daj większy AA

2. Tam w górnej części tego domku tekstura jest jakby trochę za bardzo rozciągnięta. Spróbuj ją ustawić sąsiadująco, albo coś w tym stylu.

3. Rozumiem, że to jest lotnisko polowe, ale tam po prawej jest jak na pustyni. Dodaj chociaż jakieś takie delikatne cienie gór w oddali. Chyba wiesz o co mi chodzi, prawda. Wtedy nie będzie tak pusto.

4. Marzy mi się tutaj jeszcze taki wysoki maszt z powiewającą flagą za tym samolotem, kołą domku.

 

Jak już skończysz efekt może być niesamowity. Czekam i życzę powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack, :] slucham kazdego :)

 

Fafex:

 

1. Bedzie (oczywista sprawa)

2. Byc moze caly dach zostatnie wymieniony, a jezeli nie to poprawie texture.

3. Mam taki zamiar, moze nie gory tylko las. Zastanawiam sie czy nie dodac jakis samolotow na niebie w prawym gornym rogu (jeszcze pomysle)

4. Czemu nie :).

 

> Jak już skończysz efekt może być niesamowity.

 

oby.

 

> Czekam i życzę powodzenia!

 

dzieki wielkie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Pracuj nad resztą tekstury. A tak przy okazji jeżeli skrzydło jest aż tak bardzo wyeksploatowane jak na tej teksturze, to ten krzyżyk jest dla mnie trochę zbyt wyraźny. Powinien być jakiś taki może lekko \"zdarty\". A może ty tylko moje odczucie. Sam nie wiem. Czekam na reszte. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Mateusz.

 

1. Ja doskonale o tym wiem, roznice w texturach wprowadze kiedy to bedzie konieczne (na obecnym etapie testow wydaje mi sie to mniej wazne)

2. Z tym roznie bywa, narazie zostanie tak jak jest.

3. Prosze bardzo:

 

 

47773_0.jpg

 

 

47774_0.jpg

 

(gora to jeszcze nie to o co chce ostatecznie uzyskac. niemniej jednak z dolu jestem bardzo zadowolony)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie zgodze się z Tobą mateusz. Moim zdaniem teraz jest o wiele lepiej. Przedtem te skrzydła wyglądały jakby zardzewiały, bo nie były używane. Teraz wyglądają jak z użyte od normalnej eksploatacji, a to jest dużo bardziej wiarygodne.

 

Bardzo ładnie Pionier. Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności