Skocz do zawartości

minibitwa: UFO/kosmita


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam:) domyslam sie ze kolega Nielot zaraz mnie zlinczuje;), nielicze na to ze wezme udzial w sondzie;), tak sobie zrobilem model na zadany temat(ufo- bez referek) w ZBrushu, poly modeling organiczny to dla mnie tak jak programowanie w asemblerze gdy mamy c++;P

Pozdrawiam!!

71e8dae9eedd8bfa.jpg

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modeluję to coś od południa i już patrzeć na maxa nie mogę na dzisiaj wystarczy. Koncept wymyśliłem może zbyt szybko ale chciało mi się pomodelować. Jutro wezmę się za ostateczne ukształtowanie ciała i za detal głowy i szyi a na razie zrobiłem rękę.

d38a639055a50da6.jpg

1b8f1a955c02e274.jpg

404502adee64aab2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot007 co ja moge poeiwedziec zawsze wymiatales wiec jak widze nic tu w tej kwestij nie zmienilo :D

 

Tomala sweitny potworek rece wyszly superancko jedyne co bym zasugerowal to mala poprawke przy dloni, jak wyprustujesz reke i napniesz miesniej dloni to tworzy sei taki charakterystycznii spadek w miejscu gdzie zginasz dlonia, moze fajnie byloby gdyb udalo Ci sie to tutaj wprowadzic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiop1990 ja na Ciebie zagłosuję i 0% na pewno nie będziesz miał bo mi się twój kosmita podoba jest bardzo oryginalny, taki nieziemski tylko nie rezygnuj z bitwy bo tu nie chodzi o wygraną tylko o to żeby coś porobić, poćwiczyć spróbować nie bać się wyzwań takie pierdoły no wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiop1990 za przeproszeniem nie pier... tylko bierz sie do roboty :-) ale tak serio to naprawde nie masz nic do stracenia wazne zeby cos robic cos i sie uczyc, a tutaj bedziesz mial dobra szkole organiki :D i nie masz co sie przejmowac gloswanie bo naprawde nie o to tutaj chodzi. Jesli chcesz to ja tez moge na Ciebie zaglosowac jesli wogole dojdzie do glosowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wicus ta dziura to miało być ucho ale rzeczywiście jest trochę za duże ale jakieś ucho by mu się przydało a to miejsce wydawało mi się najbardziej odpowiednie do jego umieszczenia.

Matys kosmita świetny trochę mi się kojarzy z pierwszym half-life'em tam był taki jeden wielki chyba jakimś ogniem atakował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

tomala dobrze sie prezentuje twój alien, dobra robota

 

nielot twój alien znowu ma tą część tyłu głowy taką samą jak franki którego robiłeś na poprzedniej bitwie, powiem ci że temu alienowi bardziej to pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nic tu sie nie dzieje :/ a szkoda :-( moze cos da sie wymyslec zeby to zmienic ? moze np. zwyciesca (jak odwiedzi warszawe) mam u mnie 2 browary :D ja wiem ze to niewiele ale zawsze cos :D ... takze sponsor juz jest wiec tylko do roboty trzeba sie zabrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak troche robie ta posta od oglolu do szczegolu czyli zrobilem ogolnu zarys a teraz przechodze do detalowania usowajac najbardziej razace czesci i je dopracowywujac, tak czy inaczej jeszce wiele do poprawienia min cala twarz, praktycznie cale nogi, rece itp :D wiem ze nie powinienem postawac takich calkowicie rozwalonych modeli ale nikt nic nie postuje wiec pomyslalem sobie ze co tam :-) niech moze sie jakas dyskusja wywiaze :D jak macie jakies uwagi to walcie ! napewno wezme pod uwage i bede bardzo wdzieczny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) jestem tu nowy (mój 1 post;D) gratuluje modeli są swietne:) też postanowiłem sobie zrobić jakiegoś kosmite i o to co narazie zrobiłem piękne to nie jest ale dopiero niecale 2 miesiące bawie się w grafice dzisiaj juz czasu nie będe mial zeby dalej pomodelowac ale jutro wezme się do roboty ufok.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności