Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW5


Pablon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no te siatkę trzeba gruntownie przeczesać jeśli myślisz o dobrych efektach tylko nieco si pogubiłem w celu tej pracy to ma być lo czy hi poligonowy model czy tez zakładasz ze na lopoly założysz ms i będzie super, uprzedzam ze nie będzie wiec ? Pokaz Siatkę chłopie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że model jest do bani, blacha nie ma żadnej grubości nawet nie ma jakiegoś meshsmootha tam raczej,

ale autor uporczywie czyta jednym okiem uwagi na forum ale drugim patrzy na swój model i nie chce robić samochodu który w jego oczach wydaje się przypominać właściwy model,

wygodniej mu poprostu żyć złudzeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablon

Nie chcę nic mówić ale tak jak już zauważyło parę osób wypowiadających się w twoim temacie to nie zwracasz uwagi na wypowiedzi osób komentujących postępy w twojej pracy. To tak na marginesie.

 

A wracając do twojej pracy po tym jak zamieściłeś nowe felgi to jeśli chodzi o mnie powines usunąć cały model auta i zrobić go na nowo bo te felgi są zbyt ładne. W ogóle nie posiadasz meshsmootha na karoserii a na felgach on jest dlaczego ?????

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie trafne komentarze. postanowiłem zaczać od poczatku modelowac siatke od MS.

 

[ATTACH]48582[/ATTACH]

 

[ATTACH]48583[/ATTACH]

 

[ATTACH]48584[/ATTACH]

 

Kilka nowych fotek

[ATTACH]48615[/ATTACH]

 

[ATTACH]48616[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności