Skocz do zawartości

projecty do storyboardu


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

tablet juz prawie ujazmiłem (chyba..) robie teraz projectow do filmu (patrz temat \"ujazmianie tabletu\") od groma bo do tyłu z czasem oczywiscie jezdem :) a tutaj dwa takie mniej projectowe bardziej samodzielne szkice:

bh00.jpg

 

 

bh01.jpg

 

 

bh02.jpg

 

 

bh03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki za status \"pro\", co efx.. to tylko w nazwie :) nie. prawda jest taka ze efektami specjalnymi jest nie tylko explozje i roboty dinozaurow, stereotyp taki powstał po filmie \"FX\" i audycjach programu discowery... w ramki efx w (pelna nazwa: Wydział operatorski i realizacji tv, specjalność : animacja i filmowe efx) zamyka sie tzw. zdjęcia specjalne - czyli zdjęcia trickowe, czyli wszystkie akrobacje z kamerą w ręku :) począwszy od \"przenikania\" (w programach do comp. transition) skończywszy na animacji połączonej z filmem aktorskim. Anim, komp ( w tym 3d ) jest oczywiscie tez, ale to dziedzina tak nowa i nietypowa ze nie wyobrazam sobie kogos kto mnie uczy maxa na wykladach... programow nikt nie nauczy a \"animować\" w pełnym tego słowa znaczeniu uczy sie człowiek na zajęciach z tradycyjnej animacji. to w somie logiczne, ale duzo ludzi nie rozumie tego zanim sie znajdą w filmowce co nie jest proste ( 8 miejsc...) jest co prawda kilka SG i EDITów itp, ale mimo to nie widzialem aby ktos tam uczył jak zrobić goluma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho, Khe, moje stare oczka sie raduja jak widza takie ladne obrazki. Lubie taka kreske. Faktycznie Pro.

 

Pytanko, bo mialem dawno temu paru znajomych co to sie otarli o lodzka filmowke. Wszystko fajnie, ale nie jest tak, ze animacja komputerowa ( nie mowie \"nauka maxa\" zauwaz - to jednak szersze zagadnienie ) to w szkole lodzkiej ciagle jest traktowana bardzo zle przez profesorow? Tzn. Czy moze cos sie zmienilo? Mam informacje tylko z ubieglych lat. Jak to Dziadek.

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak by lo kiedyś, ale obecny porządek mi pasuje. 3d robie i tak, i mało interesuje mnie czy profesorzy to lubią czy nie. Z tych których spotkalem do tej pory a jestem tu raptem 3 miechy, to nie wykazywali szegolnej niechęci do 3d czy do kompoterow a wręcz odwrotnie tłumaczą jak i co robić na sofcie do animacji 2d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności