Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Panhard & Levassor 1895


lukos86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z shadingiem już sobie poradziłem. Wrzucam nowy render z malutkim updatem. Teraz już mniej więcej widać ogólny zarys samochodu.

 

CIEKAWOSTKA: doczytałem się w muzeum że ten egzemplarz który robie jest pierwszym samochodem w Wlk. Brytanii (sprowadzony z francji)

 

Pozdrawiam i licze na dalsze komentarze

 

levassor38es7.jpg

 

 

levassor39fd9.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa. Motywujecie mnie więc dalej działam. Pierwszy render wrzucam jako ciekawostka, kombinowałem żeby odpocząć od modelowania.

 

A drugi to moje wypociny z dnia dzisiejszego

 

Otóż przedstawiam wam zbiornik paliwa.

 

Pozdrawiam. Komentarze i krytyka mile widziane

 

 

levassor48no6.jpg

 

levassor49tz0.jpg

levassor49tz0.3713fa637a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że nie ma co komentować :D detal masz staranny i na wysokim poziomie ;] można się tylko przyłączyć do oglądających ;) jak już o jakieś komentarze bedą przy teksturach :) chyba że z nimi sobie równie dobrze rdzisz to będa tylko same zachwyty :D Pozdro i wytrwałości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miłe słowa!!!

 

Sorki że dawno nie aktualizowałem ale miałem tydzień urlopu od maxa żeby moje szare 3d komórki się nie wypaliły :P

 

Update (nieskończona tylna kanapa)

 

levassor64zr6.jpg

 

 

I w ramach małej ciekawostki taki sobie renderek

 

levassor62ul8.jpg

levassor62ul8.18bd86dbcb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie ladnie, ale za bardzo sie wszystko odbija, blyszczy i swieci. to powinno byc zroznicowane zeby byl lepszy efekt. polecam jakis material dgs. a to takie czekoladowe to drewno ? rozumiem ze bedzie na nim jakas tekstura ? boi chyba wtedy plastiku nie bylo :)) i to zloto strasznie splaszcza geometrie bo sie tam za duzo dzieje moim zdaniem. a generalnie bardzo fajny model , oryginalny temat a nie kolejna kuchnia albo samochod :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sie specjalnie zarejestrował żeby skomentować:)

Mi sie tam podoba, zrobił jakieś ładne studyjko albo coś co pasuje do takich wypucowanych powierzchni (jakaś wystawa albo co) i bedzie super. No chyba że masz w planach brudzenie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EX3qtor nie lata tylko ma napęd na tylną oś!!! widzisz jaki zryw ma - tylne koła w podłodze a przednie w powietrzu - ten to ma kopyto :-P

lukos86 popraw to, bo śmiesznie wygląda, heh

model śliczny... zaczyna nabierać bardzo przyjemnych kolorków :) oby tak dalej - podoba sie bardzo! Naprawdę dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności