Skocz do zawartości

Finished 2D: Burn - once again with feelings


OmeN2501

Rekomendowane odpowiedzi

UPDATE:

No dobra - pozmienialem kilka rzeczy, wydaje mi sie ze jest troche lepiej, choc przy tej pracy to lepiej nic nie mowie... Tak czy inaczej to juz koniec z tym obrazkiem, nastepne czekaja a pojutrze wyjazd do Lipska. Wielkie dzieki wszystkim z komenty a szczegolnie Lukaszowi Jaskulskiemu za wielce pomocna podmalowke.

 

Uwagi do nowej wersji jak najchetniej, przepaska i kolce z pierwszego planu pewnie nie dotrwaja do okladki ;)

 

mag22_final_xl.jpg

 

---------------------------------------------

Jak to nazywa ManiakS - kiczfantasy na okladke Fabryki :P Orobilem sie przy tej pracy jak dziki, bylo chyba z 6 roznych wersji, nic mi nie wychodzilo, przemalowywalem w lewo i w prawo, no masakra po prostu... Walcze z jakims blokiem artystycznym i wychodza rzeczy jakby chcialy a nie mogly. W tej pracy jeszce mi sie cos nie podoba ale juz nie mam sil i czasu zeby zmieniac - dzis ostateczny termin mija. Tymniemniej moze cos podpowiecie jak mozna by ja usprawnic Poza kolesia i kompozycja to nic odkrywczego, ale zaostaly mi one niejako narzucone (w mojej wersji byla jeszcze czarodziejka ale tez wyleciala :P)

 

Skaly w tle to podmalowany motaz 5 fotek (sam robilem w Wąwozie Kraków :) ) podobnie czar ognia, reszta recznie

 

mag_final_xl.jpg

 

Czekam na uwagi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak cenie twoje pracki to mowiac szczerze ta ci raczej nie wyszla.

Ten snieg (?) z tylu wyglada troche jak przescieradla. no i kolor jakos mi nie lezy (ale to juz bardzo ssubiektywna sprawa).

obrazek sprawia wrazenie plaskiego... nie wiem w czym jest problem ale jak dla mnie to ta praca poprostu nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda lepiej niż to co wrzuciłeś kiedyś jako wip (przed wyjazdem gdzieśtam) a potem znikneło... ale i tak można wiele zarzucić. Rozumie się, że to komercha... praca za pieniążki i inaczej się przy tym pracuje (czasem się totalnie niechce - to znam z autopsji ;) ).

Największe ale... jest takie, że ogólny efekt zniszczyły użyte fotki - niektóre miejsca strasznie odstają. Przebłyski miejsc "ostrych" niewyglądają ciekawie. Bo gdyby wszystko było mniejwięcej równomiernie niedopracowane to byłby w stanie to kupic, ale w takiej formie - ja bym jeszcze nad tym posiedział (choc jesli fabryka zatwierdziła to poprawki już niewchodzą w grę)... lub poprostu niepokazywal ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie Lukasz - w ta strone bede szedl. Chcialem w pierwszej wersji dla odmiany zrobic glownym zrodlem swiala to gorne rozproszone z nieba, ale jak Jonasz slusznie zauwazyl sie pogubilem :P wiec pewnie wroce do tej opcji ciemniejsze tlo / jasny ogien

 

Bedzie tez dodany calkiem pierwszy plan - wjescie do jaskini. stalaktyty i stalagmity co powinno uprzestrzennic troche prace :]

 

Dzieki wszystkim za rady - czekam na wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie tak próbowałem podkolorować to i wiem, że to niby dzień ale hmm... wydaje mi się że dobrze było te tło lekko rozmyć i zabarwić na niebiesko-granatowo.

Dodatkowo wzmocnić ten płomień oraz światło jakie rzuca na postać bardziej intensywnym kolorem.

Na koniec wyraźniej zaznaczyć zanikające kontury ściany tejze rozpadliny.

 

Pozdrawiam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek jest spoko, po za facjatą i włosami. Włosy zbyt drobiazgowe i plastelinowe, nie bardzo wiem czemu uparłeś się żeby rysować każdy po kolei. Facjata z koleji taka mocno sztucznawa, i zwyczajnie do tej fryzury i kolesia nie pasuje, wąsik niewiele pomaga:)

Tło wygląda jak doklejone, podobnie ogień. Niepotrzebne te przebielenia w tle, gryza w oczy strasznie. Dało by się to jeszcze wyciągnąć wszystko, ale generalnie, jak już zauważono jest to zdecydowanie słabsza pracka niż ostatnie twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na gorze nadal za duzo rozbieznosci... ja bym pojechal desaturatem po tym zielonym i flagi zrobil bardziej w strone tych swiatelek w oknach. Np. czerwone. Kolesia troche zwezyc (ja zrobilem to przez spherize pionowy z -50%; efekt nizej), zmienic nieco twarz. Rozpiac koszule i pokazac, ze troche sie nameczyl w walkach - nie taki picus glancus. Miecz w druga strone - ciezko sie idzie majac dwie rece w gorze i troche nienaturalnie to IMO wyglada.

 

Pozwolilem sobie na overpainting - w sumie dupa ze mnie nie artysta i nie powinienem Cie poprawiac, ale mam nadzieje ze Ci w jakis sposob moze pomoge :)

 

http://img413.imageshack.us/img413/1962/mag22finalxl1copyme7.jpg

 

 

edit: miecz chyba zamiast wygiecia w prawo powinien isc w lewo, ale nie wiem - nie znam sie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem "problemów" w Omenowskich prackach jest taki,że oceniacie(Ale to też i dobrze;)) jeprzez pryzmat talentu Omena,tak sczerze, obsrewując to co się dzieje w okładkach to ta okładka trzyma naprawdę poziom!

w innych to czasem w ogóle nie ma nawet mattpaintingu, postać jest narysowana,reszta zfotomontażowana...

te smoko-nietoperze może mocniej zaakcentować cieniem...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać co nieco ale przedmówcy wyczerpali temat. Dobrze wybrnąłeś z początkowej wersji (chociaż i tak pracka słaba w porównaniu z resztą twoich dokonań :P) - gratuluję wytrwałości i cierpliwości. Mnie zazwyczaj ich nie starcza. Czekam na następne okładeczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności