Skocz do zawartości

Postać 3D: Batman


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo podoba mi sie ten nietoperek i uważam ze szwy mogą zostać tak jak są.

 

dokładnie - tylko prosze nielot o dwie rzeczy, zmien nick bo juz nie jestes taki 'nielot' ;) i następnym razem daj na reszte ciała ten sam shader co masz na głowie (ten ciemny) ok ? tak żeby można było odnieść wrażenie całości - blady brzyki jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extra Ci idzie! , trudno doradzac podczas tworzenia, wiadomo rece sa jeszce do poprawy i pewnie nad tym pracujesz, ale generalnie to co jest zrobione poprostu pierwsza klasa jak tak dalej pojdzie to cg award gwarantowany :D zreszta u mnie miales zawsze 5 gwaizdek :p no moze dopiero od minibitwy z twarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko super ale jedno mnie denerwuje. Pewnie nie mam racji ale chodzi mi o te luki brwiowe. Nie wiem co on tam ma ale wyglada jakby pod maska mial twarde krzaczory brwi wychodowane jak u 1000 letniego dziada. Sorry nielot bo praca bardzo fajna ale takie moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja to widzę ale mięśnie korpusu jakoś tak dziwnie sie okładają, szczególnie ten 2 od dołu jakoś sie dziwnie uwypukla..może widzę to dlatego że z grilla wróciłem i do końca nie rozróżniam góry stołka od dołu..... ale jakoś tak mi się na oczy pościło.. no i ogólnie sprawia wrażenie zgarbionego kolesia batmana :P

 

 

P.S.

nigdy więcej wina z piwem i wóda :P postanowienie noworoczne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności