Skocz do zawartości

Postać 3d: Punk Girl


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

A znalazłem chwilke dzis to ją wkońcu dokończyłem (tzn. poprawiłem wg. wskazówek ziomków z ekipy AF). Bo właśnie docelowo to ma być postka do AfterFalla.. Zobaczy sie czy będzie dla niej miejsce :) Postać jest luźnym odzwierciedleniem jednego z konceptów do gry.

 

Narazie tylko czysty diffuse.. Nie wiem, czy będzie mi sie chciało dorabiać reszte :) Przynajmniej narazie..

 

To komentować :)

 

prezpw6.jpg

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chris podoba mi sie ze podejscie jest w klimtach "old schoolowych" ale'.... no własnie , oczka nosek usta ma ładniutkie ale ksztalt głowy juz nie bardzo z frontu za szeroka na poziomie uszu, z boku ucho ma zby wyrąbane na tył czaszki albo po prostu brakuje jej tam tej czaszki (na skrnie 3 ujecie), irokez stanwczo za szeroki, powinna byc polowa tego albo dłuzszy a praiwe calkowicie palski , kolorystyka calej postacie jakos tak nie do konca gra tzn zmienilbm kolor spodni i faktore, na tej niby "spodnicy"tez faktore bym zmienił, szwy nitek zby duze , no i trampki maja rozwniez podobny kolor do reszty, pas jesli mial byc skurzany to nie jest, bransolety tez tak cos nie mi nie lezą, sorki za "szczerosc" ale wydaje mi sie ze jak by nad nią jeszcze posiedziec to bylby duzo lepjej bo baza pod to jest ok, co tu jezcze dodac osobiscie przy takiej postaci zaczerpnalbym moze troche ispiracji z takiego starego filmu "cyborg" z van damem tam tez byly klimaty niby postapokaliptyczne ale inne niz np w mad maxie, z resztą sam nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie tak srednio podoba ta posatac :/ choc jakos textur i wykonanie jest naprawde spoko, ale co mi sie nie podoba to kilka szczegolow np. okulary ktore sprawiaja wrazenie przeskalowanych i i powyginanych co sprawia ze sa nienatoralne, moze szczegol ale dla mnie strasznie to dziwnie wyglada. Inna sprawa jest texturka na taj spudnicy ktora moim zdaniem nie pasuje, i jest zarazem zbyt jednolita, nic sie na niej nie dzieje. Konce palcow tez wydaja mi sie za cienkie, i ucho jest tez chyba jaby przeskalowanie bo tez chyba za cienkie.

Wiem ze sie strasznie pastwie i przepraszam Ci za to, ale ktos musi byc tym niemilym i paskudnym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności