Skocz do zawartości

Ilustracja: Touche!


witkowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

purple - nie rozumie tylko po co ta ironia ? Zły dzień ?

 

 

ja tam na 2d się nie znam, ale pisze co czuje :P - najbardziej rzuca się w oczy nienaturalne ułożenie postaci (szczególnie ten po prawej dziwnie jakoś wygięty) brak głębi, postacie zlewają się z tłem, ubogi drugi plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeezBumpkin- Bo kolego totalnie nie czajisz klimatu ;/

JAk dla mnie to kolego WItkowski :P Wymiotłes w tej pracy .. świetne światło na twarzy .. bardzo olejny sie wydaje ten obrazek ;D Nie wiem czy todobrze czy żle,, raczej dobrze :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a proporcje i anatomia sie wam w oczy nie rzuca? bo mi jak cholera,szczegolnie postac od prawej. A pozatym to swietne kolorki, ladne swiatlo no i tyle, juz w dziale speed paint bylo wiadomo ze kozak jestes;] Swoja droga z referki korzystales czy prosto z banki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

len_art: miniature dodam, dzieki.

 

purple: dzieki. niedlugo wrzuce update gdzie uproscilem falafle nieba.

 

JeezBumpkin: w zalorzeniu praca miala byc w szarej gamie i blekitne otwarcie z lewej, ktore wprowadza w kompozycje. mozliwe ze z blekitem bylo by lepiej. mozliwe ze z wieloma rozwiazaniami bylo by lepiej. w ktoryms momencie imo trzeba sie na cos zdecydowac w zwazku z czym pociagnalem pierwotna koncepcje w miare mozliwosci.

 

mort: do portfolio :) co do szpady masz racje. moze jeszcze przemaluje. jako ciekawostke dodam ze pojawil sie w trakcie inny blad: kolo po prawej ma szpade w lewym reku a pochwa jest w miejscu dla szermierza praworecznego. bylo troche za pozno zeby wszystko odkrecac...

 

streaker: nienaturalne ulozenie postaci po prawej po czesci jest z zalorzenia - koles mialbyc wybity z rytmu, zaskoczony, wykrecony - a po czesci z nieudolnosci. tam rzeczywiscie cos nie siedzi. co do ubogiego 2 planu: coz taki mam charakter. nie gadam za duzo.

 

JeezBumpkin: moze nastepnym razem namaluje sielanke. "buźki czuje się jakbym dostawał mokrą szmatą w ryj" - nie rozumiem?

 

Jakob: dzieki.

 

nicponim: calkiem mozliwe ze anatomia troche nie siedzi. juz widze ze lapa po lewej jest deko za mala.

co do spraw technicznych to malowalem 3 dni. korzystalem z 2 schematow ubioru z jakiejsc XIXw ryciny i zdjecia szpady. postacie, swiatlo i pejzarz z banki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple - nie rozumie tylko po co ta ironia ? Zły dzień ?

 

 

 

 

Hę? o_O to teraz ja nic nie rozumiem...ja naprawdę nie użyłam żadnej ironii, wow, no poprostu pochwaliłam, bo naprawdę wydało mi się piękne- ale widzę,że na tym forum takie westchnięcia nad cudzymi dziełami są tak rzadkie, że niektórzy to już pozapominaliście że coś takiego istnieje...;D

 

Znalazł mi się też mankamencik jeszcze- prawa dłoń lewego gościa, ta co trzyma drugiego, jakby nie miała prawa bytu-jest przedziwnie wygięta...

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat całkiem niezły. Częściowo świetna gra świateł. Częściowo - bo można by zagrać nimi także na chmurach w prawej części (która imho wydaje się niedopracowana - ot jakby Ci brakło czasu i chęci)

 

Dopatrzyłem się jednak pewnego uchybienia "logicznego".

 

Szermierz po prawej stronie sceny jest osobą praworęczną (o czym świadczy pochwa rapieru wisząca po lewej jego stronie - dobywa go więc prawą ręką bo lewą było by to niemożliwe). Tymczasem walczy ręką lewą. Drobna nieścisłość.

 

Ktoś może powiedzieć, że w czasie walki mógł być "przerzucony" z ręki prawej do lewej - wydaje się to mało prawdopodobne z racji zabudowy rapiera koszem - co takie ekstrawagancje jak "przerzucanie" w czasie walki czyni bardzo trudnymi i niebezpiecznymi.

 

Choć z drugiej strony, może właśnie dlatego przegrywa pojedynek? ;)

 

Moja ocena pracy: 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

purple: po tygodniu nie ogladania pracy widze jeszcze pare innych bledow. nie chce mi sie juz poprawiac przymierzam sie do czegos nowego. troche dlatego ze mi sie kompozycja nie podoba.

 

big: dzieki. 3 metrowe bo to postapokaliptyczny klimat. po 3 wojnie swiatowej w 2451 zapanowal ludvix suoń-chce the third i znow w modzie sa pojedynki na szpady tyle ze gigantow. bosh jaka wioska. Tak zepsuc proporcje...

 

wwwoj: dziekuje.

 

Tortur: dziekuje. Na razie nie mam www bo nie bardzo mam co pokazac. Jakos nie widzi mi sie wieszac w internecie prac artystycznych a na razie jedynie takie mam.

 

Morbid Karbid: Dzieki. nawiasem: b. fajne prace w balonie.

 

Xom: z ta reka to jestem mocny bo zobaczylem ja dopiero po 2 dniach malowania. tzn ze jest lewa.

co do chmur: tu protestuje. jak mi pewien czlowiek kiedys powiedzial: gdzie obraz jest namalowany od brzegu do brzegu tam konczy sie malarstwo. Uwazam ze chmury po prawej powinny byc jeszcze bardzie uproszczone. prawdopodobnie przerobie je na zupelnie plaskie. z drugiej strony moze jeden celny gest swiatla by nie zaszkodzil? hmm. w kazdym razie dzieki za rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać. Dobra robota, tylko to tło z tyłu jest jak ściana. Jeśli chcesz naśladować fakturę farby, to leć po całości. Można jeszcze po prostu w taki sposób:

 

 

02szermierkawwwxc6.jpg

 

 

Sorki za interwencję w twą pracę, ale piękny hiszpański poranek aż się prosił przez to śliczne światło na postaciach ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności