Skocz do zawartości

POJAZD 3D: nissan 300zx twin turbo


javor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche się powkurwiałem, pomotałem, pokombinowałem, poukrywałem i jak narazie da się pracować (zobaczymy na jak długo)

jak dobrze pójdzie to jutro będzie przedni zderzak ale niegwarantuje bo bardzo dziwne rzeczy mi się z nim dzieją :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz szybkie pytanko:

kiedyś coś słyszałem o jakiejś metodzie wycinania dziurek w obiekcie po meshsmooth tak że kanty się same zaokrąglały :) (mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi)

bo przydało by mi się to do wycinania miejsc na światełka w zderzaku bo tak teraz widze że jak bym chciał je wymodelować to połowa siatki do przebudowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, takie coś jest napewno przy modelowaniu NURBSami (Maya, Rhino...) i tam się to nazywa Fillet Edges, ale może w polymodelingu też jest coś podobnego :) zawsze można dać na to miejsce ze dwa razy chamfer, a potem nałożyć modyfikator Smooth, ale to już nie będzie to samo...

[piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie.................niedość że sie wszystko wspaniale muli to jeszcze ten niedoje**** meshsmooth.... kilka dni siedze jak idiota przed kompem i poprawiam na 100 sposobów siatke tego potrójnego wlotu w zderzaku a meshsmooth i tak wszystko spier**** po swojemu :mad: to najbardziej niedoje**** funkcja maxa z jaką miałem nieszczęście się spotkać.

kiedyś pewnie do niego wróce jak bede miał lepszy sprzęt ale narazie zrobie jakąś inną bryke moim sposobem (tak jak civica)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności