Skocz do zawartości

Postać 3d: robo


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

Originally posted by ttaaddeekk

 

piszcie co sądzicie, albo wogóle coś piszcie :)

 

 

Ja chciałem tylko napisać, że jesli możecie to proszę bardzo unikajcie błędów ortograficznych! Już nie mówię o znakach interpunkcyjnych, ale o ortografię to błagam. Nawet jesli jaja sobie robicie i piszecie \"muzg\", \"pujdzie\", to to i tak zostaje w podświadomości, a za rok mam mature z polskiego:|

 

Jeśli już zdarzył się jakiś błąd, zawsze można użyć opcji \"edytuj\".

 

pozdrowienia

 

P.S. Sorry za trucie pupy;) Robo bardzo mi się podoba (będzie tylko jeden robot?). Przydałaby się cała gromadka robotów....[lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zgadzam sie z don_filippo !! to potem zostaje w glowie i czasami sie miesza na spr. a jak dojdzie stres to :].... no i tez matur za rok pisze wiec !!.

 

ps.

i czemu kazdy pisze \"wogule\" lub \"wogole\" pisze sie \"w ogóle\" !!

 

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip ja mam matóre ( :) ) w tym roku,

jestem wyposarzony we wszelkie dysortografie dysleksje i wogóle, i bardzo was prosze jak to bardzo nie przeszkadza

to sie ni denerwójcie bo taki jórz (:)) jestem

 

a i wrzucam coś żeby było kolorowo

 

 

net10.jpg\"

 

 

a z tym pluginem to zobaczymu, choć jestem sceptyczny co do pluginów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk==> ehhhhhhhhh. Niech Ci będzie....chociaż jak się przegląda różne fora, to chyba niedługo dostanę jakąś grupę inwalidzką, bo mózg kostnieje;-)

 

A wracając do robocika - coraz ładniejszy:) Świetny pomysł, świetny projekt (wygląd) tego robota [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam małą :( SONDE :)

postać jest robiona na potrzebe animacji(jak zwykle ) w której będzie walczyć z społeczeństwem robotów które go nie akceptują (prosze nie doszukiwac sie powiązania z autorem :P), bądź walczy żeby odzyskać partnerke życia, przy pomocy:

1. ) broni palnej

2. ) mieczy (takie coś jak bloodrayne)

3. ) rąk, bez żadnej broni

 

 

bronie będą rozkładane z przedramienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do twojej sondy to jestem za jeszce inna opcja :D.

A myslales o tym zeby zamiast wyciagac bron to jakas ich czesc ciala by sie w nia przeksztalacala (cos ala Terminator 3). Mysle zo to by byl najlepszy pomysl, ale trudniejszy do wykonania. Twoja praca i tak jest bardzo ambitna wiec i z tym moglbys sobie poradzic. Takie jest moje zdanie :)...

...czekam na pomysly innych....i z niecierpliwoscia na kolejny update !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pasuje mi do niego broń...

Zrobiłeś piękny, dokładny model, który nie wygląda na maszynę do zabijania (niszczenia)...proponuję zwalczanie robotów (przeciwników) w inny sposób...

Propozycje:

1. Używa swojego mózgu do kontrolowania innych obotów (szkoda, żeby taki fajny mózg marnował swoją moc obliczeniową...;) )

2. Możesz zastosować większe pięści jako broń (walka w ręcz robotów, to jest to !!)

3. Nie wiem jak wygląda scenariusz tej animacji, ale można \"robota\" pzedstawić jako \"skromnego\", delikatnego, lecz niesłychanie inteligentnego (wyozystuje wszystko co mu się trafi pod rękę, by obezwladnić przeciwnika) i sprytnego ( np: jakieś podstępy)

Potrzebujesz dobrego scenariusza...

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przecież połączyć te pomysły.Tego pacnie mieczem, tamtego pociągnie serią a na koniec jakieś przekształcenie :D.Sądząc po twoich umiejetnościach nie sprawi ci to problemu.

Pracka bardzo mi się podoba.Pomysł, wykonanie, ehhh.Co ja będę gadał(pisał).Po prostu cud miód.

Pozdrownienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tadek:

Nie chodziło mi o żadne tam karate tylko o walkę kataną. To się jednak trochę różni od siebie. Widziałeś może Equilibrium?? Mam nadzieję, więc mógłbyś zrobić coś takiego jak tam było (to co powidział Carioca). Robocik najpierw załatwi paru gnatami, potem bosa wykończy mieczem, a na sam koniec powoli odejdzie. Będzie git :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee a moze by tak w jedna reke guna a w druga jakas siekiere, znaczy sie miecz,,,wtedy bedzie uniwersalny do wyzynki i do rozpylania pestek,,,A tak szczerze mowiac to nie mam pojecia,,, Model jest boski i z pewnosci acos do niego wykombinujesz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japoniski robot Samurai z techno kataną (może rozkładającą się w jakiś rónie efektowny sposób)? No to mogłoby być ciekawe.

 

Falcrum tez pare fajnych pomyslow podrzucil. Niepozorny \"porcelanowy\" robocik, który w mgnieniu oka zamienia się w zwinniejszego od człowieka zabójcę. A na koniec po wykonanej robocie ;), otwiera maskę i spogląda na dogorywające truchło swoimi niebieskimi oczyma. Te które mu zrobiłeś mają nieco zdziwiony wyraz co mogłoby dać ciekawy efekt - takie zaciekiawienie śmiercią i zniszczeniem, niezrozumiałym dla mózgu robota. Dobra koniec tych bzdur z mojej strony bo możnaby tu opowiadanko sf napisać :)

 

Naprawdę ciekaw jestem co nam przyszykujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś a\'la Inspektor Gadget( nie pamiętam, jak to się pisało), żeby wyciągał coś z \"kapelusza\", np. młotek wielkości 25-cio piętrowego wieżowca. Albo miecze połączone z bronią palną, jak to było w Final Fantasy VIII.... Chociaż z drugiej strony to wcale nie jest zbyt oryginalny pomysł. Tak, czy inaczej bardzo podoba mi się Twoja praca!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pomysl z kontrolowaniem to cos ala Abe\'s Odysey (czy jak mu tam:))

Ogolnie bron palna bedzie zrobic latwiej, miecz trudniej, piesci chyba najtrudniej. Ja bym pozostal przy broni bialej ale nietuzinkowej. Tak wogole to najlepiej jakbys sam wymyslil cos ciekawego.

Falcrum ma jednak duzo racji: to nie wyglada jak maszyna do zabijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem taki pomysl:

Robot (tylko mial miec dredy-cos ala predator)

\"elektryczna\" gitara z (struny z promieni swiatla) i takie piekne solo... cos jak \"Eruption\"Van Halen.. konczy odchodzi zarzucajac sexy biodrami... staje odwraca glowe \"not bad for a chick, ha?\".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze on nie wyglada jak maszyna do zabijania bo nia w zamylse byc nie powinna...cos jednak nawalilo i rodzajowi ludzkiemu przyjdzie za to srogo zaplacic...;)

Ooo...moglby byc rowniez gdzieniegdzie pochlapany krwia...wygladalby wtedy jak maszyna do NIEzabijania ktora zabija...ciekawy kontrast, I think...hehe..

Jeszce sprawa techniczna: Dlon jest ZDECYDOWNANIE za mala (sproboj ja powiekszyc z poltora lub dwa razy)

 

pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności