Skocz do zawartości

Pojazd 3D: DeeP - concept car. UPDATE


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Korzystając z końca wakacji postanowiłem jeszcze podłubać trochę i tak powstał kolejny concept car. Poprzedni upodobnił się do innych samochodów chociaż wcale tego nie chciałem, tym razem starałem się tego unikać i zrobić coś całkowicie innego. Inspirowałem się samochodami starszymi niż 50 lat :P wyszło co wyszło, jest bardzo pokręcone ale mi się podoba :)

 

W tej pracy dla mnie ważniejszy jest sam projekt niż technika wykonania,

tak jakoś... :P

 

a więc oceniajcie.

 

deeps.jpg

 

 

i tak na szybko renderowane żeby zobaczyć model, jakości tego nie oceniać :P

clays.jpg

 

Z góry dziękuję za opinie.

 

UPDATE:

 

Jak to z czymś dziwnym jest, jednym sposób malowania przypadł do gustu inni orzekli go wiejskim tuningiem. Wyrenderowałem więc wersję jaka miała być w planach na samym początku. Czy lepsze czy gorsze nie wiem:

 

deep_red.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

strasznie fajna jest ta grafika, choć kiepsko zmapowana :P

Nie czuć podobieństwa do żadnego ze znanych mi samochodów, to się liczy na +

podoba mi się też linia. Natomiast na minus są wszystkie detale - grille, zderzaki, światła, klamki, lusterka. Jedynie tyle lampy są ok.

Myślę, że lepszy efekt zrobiłby taki czysty koncept bryły bez wnikania w detal. Bo te wszystkie małe sprawy bardzo składają się na charakter samochodu i trzeba nad nimi posiedzieć naprawdę długo, żeby złapać właściwy klimat i proporcje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciotowaty triball był chyba najlepszy z tego co chciałem wsadzić :P miało być inne niż wszystko więc musiałem jakoś durnie pomalować :P. To jeszcze nie ostatnie z moich autek. Udało mi się iść do przodu i ten już nie jest podobny do innych modeli jak poprzedni projekt. Więc w następnym popracuję nad lepszym smakiem i szczegółami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo... fajna bryczka, mnie się podoba. Dobry pomysł choć detale faktycznie niedopieszczone.

Zieleń tekstury za bardzo przyciąga wzrok jak dla mnie... najpierw widać tą zieleń potem auto, a potem złe mapowanie... i mimo to, o dziwo całkiem przyjemnie patrzy się na te rendery. Fajny klimacik!

Następnym razem przysiedź dłużej nad szczegółami i będzie miodzio ;-)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linia wozu jest świetna, szczególnie tył mi do gustu przypadł. Ale jeszcze posiedź nad detalami.

Tribalki wywal i zostaw tą zieleń, będzie dużo lepiej.

Felgi ...hmmm oryginalne :). Zawsze się zastanawiam dlaczego w concept carach wszyscy robię takie wydziwione ogromne fele.

 

Daj jeszcze render od frontu żeby można jeszcze na przód ponarzekać :)

 

Imho świetna praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie to auto nie jest zaprojektowane do konca.nie wyczerpales tego co miales w glowie i co chciales ostatecznie osiagnac.

dokładnie, też o tym pomyślałem, widać to właśnie na tych elementach które wymieniłem wcześniej, poprostu poszedłeś z tym na łatwizne, bo tak akurat łatwo było wymodelować i siatka się nie krzywiła, pewnie miałeś inną koncepcje, ale ostre kształty np. lamp o wiele trudniej wymodelować na powierzchni tej karoserii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności