Skocz do zawartości

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na początku jak zobaczyłem temat bitwy i te trzy zdjęcia to myśłałem, że nic ciekawego nie będzie. No cóż czasami lubię się mylić. Świetne pracki, później można do Wolnych dyskusji wrzucić cały topic :D.

 

Mój faworyt do Lecter z podtekstem :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam wszystkich, jako nowy czlonek forum... do tej pory nie bawilem sie w grafike komputerowa ( wiec nie liczcie na jakies oszalamiajace prace z mojej strony )... ale... ale wlasnie postanowilem nauczyc sie czegos nowego i oto jestem... pewnie mi to troche zajmie, az moje prace beda prezentowac jakis poziom, bo przy kompie siedzie tylko w weekendy jak jestem w domku ( no wiecie studia ;-( )... dosc gadania oto moja pierwsza praca:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Gacek :) Twojej \'bajkowej\' pracy ciągle nie widać :(

 

everyman: jak ramze napisał, zmniejsz saturacje, zrób z tego skałe i pracka będzie super! Jak tu wcześniej zasugerował DruG - możesz dodać jeszcze Lincolna obok ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyman: super, masz do tego smykałkę, widać kilka ciekawych drobiazgów jak podrasowany ząb :) Świetnie dodałeś skałe na lewym zboczu drogi. Ja bym jeszcze poeksperymentował z ujednoliceniem barwy twarzy (najpierw saturacja na zero, potem bawisz sie kolorami) i usunął to rozpęknięcie po lewej - spłaszcza bryłę.

 

No i teraz dla odmiany masz chyba najmniejszy avatar na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności