Skocz do zawartości

Bitwa 2D - III edycja - Fotomontaż


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Christian Noir Stein ma rację. exe.storm, trochę za dużo tego wrzucasz i Twoje ciekawsze prace - w zalewie tych nudniejszych - już tak nie cieszą.

 

Z ostatnich prac najbardziej mi podszedł Joda, Hulk, Rocky (hehe), Darth Maul (wykonaninie super) no i \"krzyk\" bardzo trafny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

everyman dzięki. Nie chce żadnego wyróżnienia za ilość prac. Szybko się ucze (porównaj móją pierwszą pracę z Yodą) i jak coś nowego zrobie to do tej pory zamieszczałe. Od tej chwili bedę zamieszczał (moim zdaniem) tylko dopracowane projekty.

 

DZORDŻ BUSZ jest spox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theurgicus ale zaszalales, tak na dobranoc chcialem luknac co nowego z prac zostalo wrzucone i tu ta malpa ;-D ( orangutan albo inne goryl ;-p )... niezle dopasowane kolorki na oczach, praca byla by znacznie lepsza gdybys zmienil inaczej usta - w tych cos mi nie pasuje ( chyba troche za bardzo trzeba bylo je splaszczyc i dlatego tak dziwnie wygladaja ;-( ) - mogles wstawic te ze zdiecia 1... dobra koncze bo sie zaczynam rozpisywac i zaraz bede bzdury walic, ale tak juz ze mna jest jak robie sie zmeczony ;-p...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos sie wypowie na temat softu z jakiego korzysta przy skladaniu swoich fotek.

 

Ja do tego celu uzywam ps - w oryginalnej wersji jezykowej oczywiscie (zauwazylem ze polscy programisci maja wielkie klopoty przy przepisywaniu aplikacji na nasz ojczysty jezyk - a szkoda).

 

btw. swojego bush\'a wygladze na pewno, a moja malpka zostala wrzucona na forum bo chcialem zeby juz mogla ujzec swiatlo dzienne a doskonale zdawalem sobie sprawe ze usta so do niczego (jeszcze dzis to zrobie).

 

Jest 4:06 - pozdrawiam i do roboty graficy, nie spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Bond mi się podoba, niby nic nowego, ale ten kosmyk włosów nadaje mu latynoskiego świeżego stylu. No i rano mam zawsze dobry humor :)

 

exTolek: ten w skale jest świetny, tylko jak Tiger powiedział, koniecznie wypukle skalne oczy bez odblasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do softu: corel photo-paint 8

pytanko: czy exTolek = exe.storm ?

 

\"Jest 4:06 - pozdrawiam i do roboty graficy, nie spac.\"

Jest 11.20 - pozdrawiam... wlasnie wstalem ;-p, lykne kawe i wlaze zaraz spowrotem do lozka lol... nie nie musze sie w koncu zaczac uczyc do egzaminkow ( kogo ja oszukuje mowie to codziennie - zaraz odpale cos na kompie ;-D )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn. Przerobilem troche usteczka mojego orangutana w/g mnie jest lepiej, ale...

 

...zona mowi ze poprzednie byly lepsze, wiem ze trzeba sluchac zony lecz czy kobiety zawsze maja racje ? :mad:

 

Poradzcie co mam zrobic, a ja jeszcze cos podzialam.

 

monkey2.jpg

 

everyman: nie moge zostawic ust ze zdjecia pierwszego - jak pisales, bo poleglbym we wlasnej pracy - chce wykorzystac do maximum swoje mozliwosci, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności