Skocz do zawartości

Postac 3D: mesje Buu


Ops

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

boo mial 5 postaci (nawiasem mowiac) + 3 asymilacje z wojownikami Z :p ale ten mi wyglada na ostania forme na Kid Boo ale heh strasznie niepodobny jest. najladniej wyszlo sklepienie czaszki z antenka.

 

pozdro

Vetis - byly mega fan Dragon Ball :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z tego filmu!! Stare dobre czasy się przypomniały. Paczka chipsów, cola 0.5l i dragonball. Szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie tej postaci, ale wydaje mi się, że jest podobna. A nawet jak nie to i tak fajny model.

[soczek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz. jak na zlosc wszystkie galerie na stronach ktore odwiedzialem albo zablokowane albo juz dawno wygasly. moze mnie ktos poratuje swoja kolekcja bede bardzo wdzieczny wystarczy kilka zdjec z gory dzieki

 

aNdREa: trudno tu mowic o jakich kolwiek ustach w bajce byly przedstawione jako prosta pojedyncza kreska ktora jakze dostadnie oddawala jego szyderczy charakterek :)

to co tutaj widzisz to powiedzmy tak moja prywatna interpretacja ktora ulegnie zmianie

PS. to bedzie ten powstaly po polaczeniu zlego i dobrego buu

 

Vetis: ty tez??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Wy;) Nawet nie wiecie jak cierpialem, gdy wyjechalem do Leby w momencie, gdy Vegeta stawal sie super wojownikiem;) Namiot stal pare metrow od domu wlascicieli, wiec stalem zawsze przy oknie i podgladalem, gdy dzieciaki ogladaly :D

 

Hyhy... to byla mania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja :D

 

mam pare uwag :D

 

- co do glowy:

1. jest za duzy usmiech z tego co pamietam to 3 buu (ten ktorego robisz) zawsze byl strasznie wkurzony i zadko sie smial, wiec mozesz zmazac ten umiech z jego buzi.

2. ma zaszeroka szczene, i buu mial inny ksztaut szczeny, popatrz na rozne obrazki z buu poszukaj jego fotek.

 

pozdro

Vetis :D

3. tu nie jestem calkowcie pewien - albo twoj buu ma zabardzo do przodu wysuniete czolo i antenke albo zabardzo wcisnieta twarz - heh i tak na jedno wychodzi.

4. ma zaduza przerwe (tam gdzie powinien byc nos)

 

-co do cialka:

1. bardoz mi sie podoba

2. jest troche abardzo klata przypakowana

 

ogolnie sie robi podobny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie podobaja pakuly na klacie... nie dizala na nie grawiitacja kolejny raz(juz komus to pisalem)... zyly na szyi za chude. ogolnie twarz ma za szeroka i za krotka... zmien proporcje i od razu nabierze ksztaltu... ale narazie jest dobrze :)... acha i jest troche za gruby jak na tego tamtego bu w 3 stadium czy jak to tam ;)...

czkeam na efekty, nawet masz linka ;D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ladnie ale zachudo w moejsu gdzie jest biceps i gdzie si biceps przyczepia do naramiennego i barku. klata nadal zbyt napakowana. za mala glowa i z tylu zadluga szyja. twarz ma jakby mu ktos nadepnal - jakas za bardzo wklesla.

 

pozdro

Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności