Skocz do zawartości

Scena 3D: Wspomnienia z wakacji...


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

To już chyba ostatnia praca jaką zdążyłem ostatnio wyskubać. Zaczęły się studia i już chyba koniec z wolnym czasem. Jako że już jesień i jest brzydko, zimno i nie ma wiele wolnego czasu na przyjemności to taka scenka żeby poprawił się nastrój i wróciły wspomnienia z wakacji :) mam nadzieję, że będzie się miło oglądało.

Pozdrawiam.

 

memory_s.jpg

 

No i chciałem poszaleć troszeczku i zrobiłem duuuże :) (1800x1200)

 

HIGH RESOLUTION

 

Polecam zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fajne :)

 

Zdradza powtarzalnośc textury na wodzie, pomoscie o powtarzalnosc koron drzew jak i ich wysokosc.

Cienie za ostre stanowczo.

 

Rewelacyjnie wyszedl ten palik w lewym dolnym rogu. Co to? displace?

 

 

Duuueze to trochę za dużo powiedziane. Ostatnio renderowałem obrazek co miał 12k x 3x A to i tak połowa rozdzielczości docelowej była :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale u mnie na dużej wersji są dobrze widoczni :P na mniejszej trochę mniej. Co do tekstur to akurat nie pomyślałem, że tak wyjdzie a renderowało się w 4 kawałkach a akurat ten z pomostem chyba 12 h nie mam pojęcia dlaczego, może przez to że zrobiłem chmury w maxie a nie dorobiłem w photoshopie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tylko dwie uwagi:

 

1. Słońce jest chyba w złym miejscu, tzn. złota poświata rozchodzi się od centrum obrazu, a słońce jest w 3/4 po prawej...chyba że to księżyc miał być ;)

 

2. Do b. spokojnego klimatu pracki pasowałaby b. spokojna woda, jaką czasem widuje się w bezwietrzny dzień. Wtedy wygląda prawie jak lustro, tylko tu i ówdzie trafiają się jakieś załamania.

 

Acha, no i jak już ktoś napisał, te cienie na wodzie wyglądają nienaturalnie.

 

S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sliczne ale ma wiele wad ktore niestety rzucaja sie w oczy:

1. Powtarzalnosc na deskach pomostu ich tekstury. Baaaaardzo to widac, niestety

2. Cienie jak juz ktos wyzej napisal rozchodza sie jakby padaly na jakis zwyklu twardy obiekt. Woda nie odbija ich tak mocno. Wlasciwie to prawie wcale ich w tej scenie nie powinno widac. Powinny byc ale bardzo dyskretnie :)

3. Te cienie sa za dlugie jak dla mnie...

 

Co mi sie podoba?

Sam pomysl, samo ujecie tej fajnej chwili nad jeziorem jaki jest zachod slonca jeszcze z ukochana osoba :) Cos pieknego.

Podoba mi sie sam styl wykonania pracki. Co robiles z nia w post procesie jesli wolno wiedziec?

Oby wiecej takich pracek. Bym sobie nawet na tapete ustawil ale tych cieni ci nie daruje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no w post produkcji nie było wiele, rzekłbym lekka kosmetyka, a co do cieni to długość jest poprawna tylko mi za twarde wyszły to fakt, ustawiłem bias na 10 ale jakoś mi nie wyszło, co do poświaty nie wiem, tak zrobiła kamera fizyczna chyba, może to te miejsca przyciemnione w narożach jak czasem na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności