Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Reverberation Pirahna


D3SIGN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , zaczynam nowe autko... na matmie naskrobałem sobie taki koncepcik z profilu a że mi się spodobał więc chcę go przenieść w 3 wymiar :) Pojazd z głowy czyli znikąd... drobna inspiracja rybami.. przód chyba trochę lamborghini przypomina.

si4qtj9n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...ja bym wiecej niz jeden szkic zrobil na twoim miejscu - to co tylko "z boku" wyglada dobrze moze niesprawdzic sie przy innych ujeciach - poza tym to koncept - wiec moze sam zweryfikuj siebie i to co zrobiles i rozwin nieco koncept :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmmm może po kolei :

-eco - tylni błotnik masz na myśli że krzywo czy że powinien oponkę zakryć?

-Mariusz - otwierana będzie szyba.. coś jak f16...

-3d extreme- masz racje... jest wiele możliwości, to fakt ino nie znam sie za bardzo na autach... dobrze że wygląda kosmicznie, mam nadzieję że będzie ciekawy przez to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę... zapomniałem o tym lusterku... ja cie.. dzięki że mi przypomniałeś..

co do fotela to racja zrobię nowy... jak w vray zrobić szybe przez którą będzie dobrze widać wnętrze? domyślnie vray poddaje obraz naginaniu ( za krzywą powierznią szklaną) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... ostatnio zrobiłem kierownicę i pracuję nad studio... z materiału lakieru jestem zadowolony, ale mam z nim problem... Nie wiem skąd te poszarpane krawędzie... colormapping włączony ... algorytm to intensiny gamma... to po pierwsze a po drugie czy da się w vray zwiększyć krycie cienia? plane podspodem rozjaśniłem poprzez ambient light no i cień auta jest ledwie widoczny.... Z góry dziękuję za pomoc...

fx7n20sk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności