Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łódzki apartament


polka dot

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, projekt architektury i aranżacji wnętrz jednorodzinnego apartamentu w jednym z łódzkich apartamentowców.

pracownia: tamizo architects group. autorzy projektu: valer i rafał. patronaci projektu: ozi & mat. wizualizacje wykonane w technice Supercolor

 

 

01ky8.jpg

 

 

02hr0.jpg

 

 

03ji9.jpg

 

 

04eg6.jpg

 

 

05ns3.jpg

 

 

06rw7.jpg

 

 

07sh2.jpg

 

 

08wp0.jpg

 

 

09sp4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wnętrze czyste i suche a jego serce z mięsa, tłustego. Brakuje czegoś do popicia bo inaczej nie przełknę. To taka moja synestezja. Piękne wizualizacje. Wnętrze trochę mdłe jak dla mnie ale i tak dzięki za doznania. To nie jest żadna krytyka, przepraszam jeśli tak to odebrałeś, ja po prostu to tak przeżywam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no muszę przyznać że projekt naprawdę niezły tylko martwi mnie jedna rzecz, czy tam nie będzie za ciemno, z tego co zdążyłem zauważyć to w tym apartamencie są tylko dwa okna. Wprawdzie na część 'wypoczynkową' wychodzi dość spore okno ale pozostaje sprawa kuchni, szare fronty szafek i ciemne wykończenie blatu w połączeniu z tylko jednym nie za dużym oknem może nie wypalić. A odnośnie wizki to pełen respekt, i jeszcze jedno o co chodzi z tą techniką Supercolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco przynudzone- ale sie podoba choc nie moge sie oprzec wrazeniu ze wyglada na zaprojektowane tak nieco od niechcenia -array i w droge ;) pewna niekonsekwencje wizde w ustawieniu stolu - powinien stac dokladnie na linii plytek a krzesla winny miec szerokosc jednej plytki by szalenie wrecz mogly sie wpasowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Projekt bardzo dobry. Nawiązujący do modnego i popularnego obecnie stylu. Wykonanie I klasa.

Mam jednak pytanie natury technicznej. Zauważam ostatnio w wielu projektach stosowanie dużych powierzchni "drewna". Jaki jest to materiał? Czy naturalne drewno? Czy płyty okleinowane? Czy tego typu materiał jest ogólno dostępny czy wykonywany na zamówienie u stolarza? Bardzo proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam / kuback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze to byc i drewno ale watpie by byly to az tak duze panele by zmontowac np drzwi szafy - wtedy raczej jakas plyta pilsniowa (?) ...na wizce stol jest raczej z plyty bo jego "nogi" maja sloje poustawiane w zle strony w przypadku gdyby mialoby to byc drewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności