Skocz do zawartości

Scena 3D: Pokój 1.8


vinc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Brzydka podloga, u mnie wywoluje odruch wiadomo jaki ;P

 

Strasznie niewyrazna jest komstrukcja trzymajaca te tafle szkla, o ile jakas tam jest :) Takie tafle sa chyba dosc ciezkie, a u Ciebie trzymaj je chyba jakies patyczki...

 

To tyle jesli chodzi o krytyke z mojej strony :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz widze że te mocowanie szkła troche za cienkie zrobiłem, nauczka na przyszłoś będzie, podłoga to miały byc pyty...ale wyszło jak jedna całośc ;/...wrzucam takie szybkie zbliżenie na te mocowania, przy następnej pracy zrobie solidniejsze...;]

 

systpw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz widze że te mocowanie szkła troche za cienkie zrobiłem, nauczka na przyszłoś będzie, podłoga to miały byc pyty...ale wyszło jak jedna całośc ;/...wrzucam takie szybkie zbliżenie na te mocowania, przy następnej pracy zrobie solidniejsze...;]

 

Ziom :), rozwiązanie tego jest złe. Nie ma takiego czegoś, pająki są mocowane do konstrukcji nośnej (słup itp.). to raz a dwa to mocowanie z płytki ever. Exteriors 2 scena 7.Wiec nie czaruj.. ;)

Pyzaty galeria 3d nie służ do wrzucania czegoś na szybko do tego jest VIP. I raczej tam to powinieneś umieścić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam tych exteriorów, ale widzialem na ulotce, że jest ta scena (podobna,od zewnątrz) to co jest na renderze staralem sie wzorowac z wnętrza, ale slabo widac bylo...;]...i szybko wrzucilem, a robilo sie dlugo...Ty to Ziom AS jestes...pozdro...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde sympatyczny widok. jestem pełen podziwu dla materiałów i światła. Jednak palma w tle troszeczke tam nie pasuje, podobnie jak te żółte elementy. Może lepiej gdyby były brązowe.

 

P.S.

Ja jeśli chodzi o materiały to jestem poczadkującym. Może ktoś podpowie jak zrobić napszykład taki materiał jak jest na ścianie, albo na podłodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności