Skocz do zawartości

Ogien Bitwy: Mad Mustafa


Tesaurus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hey Tes fajowa chatka :) , fajny klimacik. Czuc pustynie, samochodzik i sam Mustafa tez top notch, wlasciwie ciezko cokolwiek wytknac, no moze, drzwi przy domku sa troche za bardzo kanciaste, no ale to przeciez wkoncu WIP. Mam pytanie, jestes z profesji grafikiem? Bo wiesz ja bym chcial zyc z grafiki, to by bylo fajne, tylko przypuszczam ze w Polsce nie mam zbyt duzych perspektyw :( . Ile juz siedzisz w 3d? To tyle narazie, Keep up the good work mate :D Greetz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..hmm, pomyslowy samochodzik, z chatki rowniez wieje klimatem, no i brzuszek mustafy tez jest fajny ;). ogolnie interesujace modele i jesli nie schrzanisz iich texturami to pracka (a przynajmniej same modele) beda naprawde ladne. reasumujac -przwiaz uwage do textur (w nich potega jest). wydaje mi sie, ze jesli zrobisz niezbyt nachalna aczkolwiek lekko nadgryzoina zebem czasu texturke (brod, pajeczyny, duuuzo kurzu) to efekt powinien byc oddany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy arabowie na pustyni to wojownicy? To taka konwencja. Tak w zasadzie to na pustyni arabowie i tak się inaczej ubieraj±. Ale IMHO to ja to widziałem zupełnie inaczej. Mustafa powinien stać oparty o kombajn, w tle kilku facetów spętanych na klęczkach. No i trochę krwiiiiii.:) I jaka¶ broń bo ten kombajn to tylko pojazd do jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki Tesaurus ale moze ja nie dowidze dobrze albo mam jakas inna wade wzroku ale mozesz mi powiedziec gdzie tu jest element \"sf\". mnie ta scenka kojarzy sie ze sceneria w mexico city :D:D ale rownie dobrze to moze byc obecny afganistan (mowa tu oczywiscie o scence z ostatniego updatu). jak dla mnie to za malo \"sf\" w twojej pracce ale moze sie myle. tak BTW to koncepcja i wykonanie zaje...te. tyle tylko ze nie wiem czy zgodne z tematem bitwy. ale jak juz mowilem moge sie mylic. moze inna kompozycja sceny by tu pomogla. i jeszcze jedno zdradz w czym modelujesz jesli mozesz. taaaak wiem ze przynudzam i dlatego juz koncze moje wynurzenia......:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka bedzie inna to fakt. Nie bedzie zbytnio s-f. Nie skoncze jej napewno w terminie, bo nie mam ostatnio czasu i wroce do niej dopiero po nowym roku :( Modeluje glownie w maya 4.0. W maxie poprawiam troszke modele, uv, nakladam tekstury i robie rendery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności