Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia + anim


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prezentuje scene, ktora robilem przez ostatnie dwa dni (na podstawie kuchni ktora zobaczylem w czasopismie). Jest to moja pierwsza powazna przymiarka do maxwella. Render trwal 12h (do SL 15)

oryginalna wielkosc 900x1200

 

 

Kuchnia.jpg

 

animacja 3 sekundy :

 

vtd_1.gif

wymagany quicktime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no jak na moje to szczególnie pierwszy plan robi na prawdę miłe wrażenie... uwagę przykuwa posadzka... co do samego wykonczenia to świetnie wygląda ten matowy, grfitowy blat jako pomysły sam w sobie... jedyne co mnie zastanawia to światlo padające na szafki w kuchni - jesli światło na nie pada od tych małych lamp w suficie to to chyba troche nie realne /te lampy chyba daja świtlo skierowane raczej w dół a nie na boki ale moze sie myle/

ogolnie cieply klimacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patry : :D :)

 

@flatbeet : dzieki! podloga to taki experyment byl i z tego co widze chyba sie powiodl :) ... tam do gory "w szafce" wbudowany jest halogen i to on tam swieci na ksiazki i na ta waze.

 

@Pionier : dzieki ziomek :) nie marnuje! kazda wiedza sie przyda, no i najwazniejsze trzymac sie "planu". sorry za rozdzialke ale w oryginale widac strasznie noisa, na przyszlosc juz wiem ze rendery w maxwellu to conajmniej 3000x1500

Tutaj kilka stillow z animki :

 

Kuchnia02.jpg

 

Kuchnia01.jpg

 

Kuchnia03.jpg

 

 

@keraj37: dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekdrze : po wyrenderowaniu w MaxwellRender.exe masz mozlowosc zgrania animacji multilighta do sekwencji obrazow, ktore pozniej wczytujesz do np. AE i sklejasz do animacji.

 

tutaj jeszcze zabawa SimuLense'm (dodam ze nie zostalo to dodane w szopie)

KuchniaLens.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jesem zachwycony posadzką...może zdradzisz na czym polegał ten eksperyment i przy pomocy czego osiągnołeś tak sympatyczny efekt. Wizka barrdzo dobra. Troszke nie podoba mi się ten niebieski neon z tyłu po prawej stronie...no i te światła na suficie troszke przypadkowo rozłożone (a przynajmniej takie jest wrarzenie). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności