Skocz do zawartości

Scena 3D: Sauna - mały UP


Nash23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Panowie.

Rozumię że chodzi o ręcznik na dolnej ławce.Gdzieś znalazłem i troszkę go "zwiesiłem" z podestu.

Tutek:

1.Włączyć przeglądarkę

2.Wejść na GOOGLE

3.Wpisać w odpowiednim okienku odpowiednie hasło

4. Czekać aż coś się pokaże

5.Klikać w niebieskie napisy (nie przejmować się że po kliknięciu zmieniają kolor)

5.Reszta zalezy od szczęścia.

Mam nadzieję że pomogłem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Nash

Gratuluje nowych prac.

 

Ogolnie mam mily odbior prac. Prace dobrze pokazuja role piecykow :) Czysto, schludnie, o to chodzi - podejrzewam ze wizualizacja dotyczy technologii stawiania takiej sauny.

Reczniki w porzadku, drewno calkiem dobre jednak w saunach drewno jest bardziej matowe - nie polakierowane.

 

Mam uwagi co do drugiego rendera - druga sauna. Mam wrazenie ze ciasno tam jest i balbym sie usiasc tak blisko piecyka :) to takie osobiste odczucie.

 

Inna rzecz, ktora mi sie kojarzy z sauna to przyjemne cieplo ktore tam jest, mozna to oddac za pomoca koloru obrazu. Dlatego tez zmienilbym w Photoshopie troche zabarwienie - dodalbym nieco czerwonego i zoltego w srednim zakresie tonow (Image > Adjustments > Color Balance / Midtones), kliknij TU aby zobaczyc przyklad.

 

Pozdrawiam i zycze wiecej udanych prac. Eric

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie skupmy się na wizualizacji!!!

 

errOr - masz całkowitą rację. Wizka była jednak robiona z zamieszczonej referki. Oświetlenie nie jest identyczne. Faktycznie deski za bardzo błyszczą.

Scena zrobiona dla klienta, wizka na forum.

Zmienione proporcje.

PS.

Po kobiałce został ręcznik tylko eehhhhh ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności