Skocz do zawartości

CUT dla wszystkich :)


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

RLY ! ;) jak kiedys bedziesz modem to poczytasz :>
nigdy nie bede, zastrzeglem to w zamknietym watku

 

chyba jednak moj post wplynal jakos na to wydarzenie, bo z "kategorycznie nie" po kilku haslach odnosnie wszelkich grantow na forum zrobilo sie "cut dla wszystkich (pow. 100 rep)

 

wiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Illy wspaniołomyslni modzi tak sie przejmowali zdaniem 3ch osob, ze postanowili zabic Tweetkiego i Vorka zacementowac ich w piwnicy przy hozej ;) a teraz wzielismy szantażem Adka zeby tylko dostarczyc 3 osoba Cut :) dzieki za piwo fajnie ze doceniasz nasza trudy specjalnie dla 3ch osob :)

 

ach Ci niedoceniani modzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec było kilka osob wsrod modow ktore były za cutem - i jakos argrumenty wzieły góre i Adek zezwolił.
ok,. jak w sejmie

 

tweety - NIE - http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=615455&postcount=455

miriam - nie wie z przewaga na NIE - http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=615501&postcount=460

Hindus - nie definitywne - http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=615191&postcount=435

chveti - mial to gdzie - http://max3d.pl/forum/showpost.php?p=615217&postcount=447

 

to jest roklad tych ktorzy sie udzielali na temat CUT'a

 

wiec wytlumacz mi jedno:

 

Illy powiem Ci tak, wisisz mi piwo za cuta ;)
za co to piwo? zmieniles zdanie to powiedz to glosno, nie zmieniles to ciiiiii****

 

 

Dokladnie Illy wspaniołomyslni modzi tak sie przejmowali zdaniem 3ch osob, ze postanowili zabic Tweetkiego i Vorka zacementowac ich w piwnicy przy hozej ;) a teraz wzielismy szantażem Adka zeby tylko dostarczyc 3 osoba Cut :) dzieki za piwo fajnie ze doceniasz nasza trudy specjalnie dla 3ch osob :)

 

ach Ci niedoceniani modzi :(

 

wyspij sie bo bredzisz, albo idz na impreze, sobota wieczor w koncu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakim szantażem... Klicus to ty mu wyrywałes paznokcie obcęgami - nie ja :D

 

Illy - na boardzie zawsze musimy działac jednomyslnie, a cała akcje omawiamy na spokojnie w modzonie, kazdy przedstawia swoje argumenty.

 

 

nie twierdzimy ze nie będzie to wprowadzone w przyszłosci

napisane

04-11-07, 17:30

 

a dzis mamy 24-11-07 - wiec raczej przyszłosc :P

 

Ciesz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy - na boardzie zawsze musimy działac jednomyslnie, a cała akcje omawiamy na spokojnie w modzonie, kazdy przedstawia swoje argumenty.
No, w sumie zyjac w polsce idzie sie przyzwyczaic ze oficjalnie gadaja jedno a po cichu drugie zeby twarzy nie stracic. Przypomniec jakie byly oficjalne argumenty, czy sam sprawdzisz/sprawdzicie ten watek ktory KLICEK zamknal?

Misiu po pierwsze skoncz gadac, bo jeszcze dzisiaj o 12 Adek nie wiedzial ze wprowadzi Cut, po 2gie Twoje zdanie znaczyło tu wlasnie tyle co 0 ;) thx
Misiu nie pochlebiaj sobie.

 

To moze przestane gadac z modami ktorzy raz mowia tak a drugie inaczej i po prostu Adka spytam. Bo jednak od niego to zawsze mozna konkrety uslyszec/poczytac, a ze strony modow (nie wszystkich) to tylko swoje widzimisie publiczne. Ja wiem ze wladza uzaleznia, ja wiem.

 

Leru też zdymisjonowali. Nowa władza nastaje i pozbywają się opozycji :>

Cicho, bo powiedza ze to moja zasluga ze tak dlugo sie tego domagalem.

 

Illy - na boardzie zawsze musimy działac jednomyslnie,
jeszcze raz ten cytat.

Hindus: jak gadalismy kiedys przez gg, kiedy gadalismy o rozwoju max3d (dodam ze bez szczegolow, bardziej ogoly) to pisales konkretnie i na temat. Duzo fajnych patentow itd.

A teraz piszesz mi o jednomyslnosci, gdzie jak wykazalem wikszosc modow udzielajacych sie w watku jest przeciw CUT'owi a nagle CUT sie pojawia i ty piszesz ze to jednomyslne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :> Zapytaj Adka, uslyszysz ze tak dlugo o to walczyles, a moderacja juz była tak uzalezniona od władzy niczym Kaczynski i widzieli juz tylko tych tam co stali gdzie zomo kiedys, ze w koncu Adek uslyszal głos ucisnionych i postanowił swoja silna reka sciac glowy podłym moderatorm wprowadzajac CUT dla ILLEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj - jestesmy tylko ludzmi, i kazdy ma odmienne zdanie, zawsze staramy sie ustalac sprawy na privach itd - liczymy sie z Waszym zdaniem i wyciągamy konsekwencje.

 

Głupota by było gdybysmy publicznie przed wami dyskutowali, jeden za drugi przeciw - zero zgrania - o czym to swiadczy ? Ale tak wpływ na to masz, napewno Klicus nie zaczął by działac gdybys nie zrobił nagonki na cuta.

 

pokój bracie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monkey daj spokoj z pokojem ;) stary to sa bzdety ...

 

A tak na serio, duzo spraw sie zlozylo na wprowadzenie cuta, generalnie jedna z wiekszych był zastoj w modzonie ... a reszte ? no coz nie moge zdradzic taka wlasnie zdupiała rola moderatora :/ pewnych rzeczy nie moge zdradzic i strasznie mnie to wkurza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :> Zapytaj Adka, uslyszysz ze tak dlugo o to walczyles, a moderacja juz była tak uzalezniona od władzy niczym Kaczynski i widzieli juz tylko tych tam co stali gdzie zomo kiedys, ze w koncu Adek uslyszal głos ucisnionych i postanowił swoja silna reka sciac glowy podłym moderatorm wprowadzajac CUT dla ILLEGO!

 

huh nic dodać nic ująć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posta mi wcielo i zgiblem watek

 

Klicek: czas spac, bo twoj ostatni post to dziecinada, wybacz ale tak jest

Hindus: ja rozumiem, tylko skad ta zmiana? w pewnym sensie to ja dalem pomysl (acz nie wiem jak sie zgadza z datami w modroom bo tam nie przebywam) zeby dac cut jakiejs grupie. Wszyscy modzi ktorych wymienilem, byly against, reszta sie nie wypowiadala. Skad nagle zwrot? Mozemy sie oficjalnie dowiedziec kto finalnie byl za a kto przeciw ze przeszlo to do Adka ktory podjal decyzje? No chyba ze Adek (ktory kilka razy sie wypieral CUT'a sam przeszedl na inna strone, ale jemu nic nie zarzucam, od niego dostalem tresciwa odpowiedz czemu i dlaczego nie). Ja nie chce nic. CHce po prostu wiedziec.

 

Bo sadze ze modzi jedno. A Adek drugie. Modzi wg. mojego widzimisie, a Adek patrzac na userow. Czy tak nie jest?

 

idziemy stad bo jest sobota i lepiej pokrecic dupa w lokalu niz pracowac na przyszlosc ;)
jakkolwiek to zabrzmi ;]

pokój bracie ?
pewnie ze tak, wiesz ze ja nikogo osobisnie nie najezdzam. Nie mam nic przeciwko Tobie, Twojemu stylowi zycia czy tym czym sie zajmujesz. Ja walcze z opiniami, nie z ludzmi. Zawsze jak potrzebowalem pomocy z MX to pomagales, ja tez pomoge jak moge. Peace

 

huh nic dodać nic ująć.
Nom, nic dodac nic ujac ;]
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok pier*ole to ;)
pieknie, to ja juz wole Leru ktory nawet za gwiazdkowane bluzgi robil kosz.

Monkey miał racje jezeli chodziło o zgodnosc moderatorow w modzonie, było 100 % zgodnosci, nie musisz mu wierzyc ani mi ;)
No zgodnosc byla ;] Na nie, w watku ktory zablokowales. Pamietasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier*ole to dlatego, ze zawsze gdy chce postawic forum na nogi i modzone wlasnie zjawia sie jakis typek z ktorym trzeba sie uzerac i tlumaczyc mu 100 razy, cos co jest jasne ;) dlatego stary wale to po prostu ;) nie bede Ci nic tlumaczyl i znikam stad*

 

* tak foch, screw you guys im going home

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier*ole to dlatego, ze zawsze gdy chce postawic forum na nogi i modzone wlasnie zjawia sie jakis typek z ktorym trzeba sie uzerac i tlumaczyc mu 100 razy, cos co jest jasne ;) dlatego stary wale to po prostu ;) nie bede Ci nic tlumaczyl i znikam stad*
wybacz, mi nie musisz tlumaczyc, ja postawilem sprawe jasno, to TY nie skumales

* tak foch, screw you guys im going home
tchuss, aloha, zajmij sie modowaniem a nie dyskusja bo nie wychodzi ci to po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy, rzygać się chce.

Najpierw walczyłeś o Cuta (sa) teraz jak masz to babrzesz się w dywagacjach kto, dlaczego, po co itd.

Szkoda prądu na takie teksty, toż to PIS w najgorszym wydaniu.

Czy to ważne że ktoś zmienił zdanie ? Ważne że w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: ok teraz ci serio wisze 2 piwka

nie wiedzialem czegos co ktos mi wytlumaczyl ale logiczne ze mozna nie wiedziec, gdyz wszystko jest za zaslonka MODROOM. Ale tez strasznie podirytowale mnie to z jakim tonem sie odnosles, w kazdym badz razie dzieki. Mam nadzieje ze bedzie ok, a przynajmniej brak spiec wiecej. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności